reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć Dziewczyny. Nie zaglądałam jakiś czas do Was bo trafiłam do szpitala z silnym krwawieniem. Łożysko zaczęło mi się odklejać i zrobił się krwiak. Stresu było mnóstwo.. lekarz w szpitalu powiedział: " jak będzie Pani leżeć to może się uda" niezwykle był pocieszający. Teraz ta wypowiedź to nawet mnie tak z perspektywy nie razi ale wtedy...grrr szybko wypisali mnie do domu bo w szpitalu nie było miejsc i leżałem na korytarzu.
Krwawienie się uspokoiło, oczyszczało się jeszcze parę dni. Ja bezwzględnie przykuta do łóżka. Przegapiliśmy termin usg prenatalnego bo nie wolno mi było wstawać. Ale wczoraj lekarz pozwolił mi pojechać na usg. Z łożyskiem już dużo lepiej, nie odkleja się, krwiak się wchłania.
Dziecko dobrze się rozwija, rączki, nóżki, struktury w główce, w brzuszku,serce i przepływy, kość nosowa jest, fałd karkowy wąski. Może w koncu odetchniemy trochę, bo ciągle strach o to dziecko i stres.
 
reklama
Cześć kochane
Dostałam w końcu miesiaczke oczywiście była wywoływana i masakra to jest krwotok nie miesiączka jak bym kran odkręciła ciagle się przebieram bo mnie tak zalewa nie ruszam się bo jak wstaje to koniec .. używam już tych długich podkładów po 2 szt i one tez przeciekają :( kurde mam takie doły ostatnio ze masakra:(
Musiałaś mieć bardzo grube endometrium. Ja tak miałam po którymś poronieniu, że endometrium rosło a okresu nie było chyba z 60 dni i też był wywoływany.. wtedy lekarz mi dał leki przeciwkrwotoczne bo się bał krwotoku. Ale jakoś nie było aż tak jak u Ciebie. Jak się gdzieś po dobie nie uspokoi to może warto do lekarza pojechać lub zadzwonić, bo niepokojąco to wygląda..
 
Ostatnia edycja:
Powiedzieli że do tygodnia powinny być..chciałabym jutro..bo to w czwartek rano było to może dadzą znać..
Ja czytam teraz co mogę..i pytam ,kto miał podobną sytuację, ale ciężko znaleźć identyczne przypadki ..każdy ma coś innego np w tych tematach w ogóle o amino
Trzymam kciuki Kochana żeby wyniki przyszły szybko i żeby napełniły Cię radością.:tak: Nie wiem co u Ciebie budzilo niepokój ale moja znajoma miała fałd karkowy 11cm, w kolejnym badaniu 4,5cm, nigdy nie zeszło poniżej 2,5 a urodziła zdrowego synka.
 
Musiałaś mieć bardzo grube endometrium. Ja tak miałam po którymś poronieniu, że endometrium rosło a okresu nie było chyba z 60 dni i też był wywoływany.. wtedy lekarz mi dał leki przeciwkrwotoczne bo się bał krwotoku. Ale jakoś nie było aż tak jak u Ciebie. Jak się gdzieś po dobie nie uspokoi to może warto do lekarza pojechać lub zadzwonić, bo to niebezpieczne..
No endometrium było bardzo duże krwotok zaczął się gdzieś w środku nocy zobaczę jak będzie do jutra najwyżej zadzwonię do niego
 
Hej Dziewczyny
smile.gif


W końcu, długo oczekiwana wizyta do Ifv zaliczona. Jestem pod ogromnym wrażeniem doktora , trafiłam na, przede wszystkim, kompetentnego lekarza a przy tym i wyrozumiałego i sympatycznego człowieka. Zobaczył moje wyniki , powiedział amh mnie nie interesuje, muszę zobaczyć jak to wygląda w środku...No i mówi macica ok , jajniki słabe po 1 pęcherzyku anatralnym...Dam teraz leki i zobaczymy czy ruszą, bo jak nie to nie radziłbym podchodzić do punkcji, zbyt słabe szanse i niepotrzebne koszty, w takiej sytuacji jeśli państwo się zdecydują będziemy mogli zaadoptować komórkę dawczyni, bo warunki na ciąże są idealne. Zapisał mi estrofem , dauphaston oraz uwaga Dhea Eljot 25mg 3x1, koenzym q10 2x1, femibion 1x1 i powiedział od jutra zaczynamy tą walkę. Wyszliśmy mimo wszystko zadowoleni, pewni, że z panem doktorem się uda.
smile.gif

Także dzisiaj jest pierwszy dzień nowego rozdziału w naszym życiu, jest wiara, jest plan, jest najlepszy pan doktor.
to pocieszajace :) trzymam kciuki za dobre rezultaty :)
 
Cześć kochane
Dostałam w końcu miesiaczke oczywiście była wywoływana i masakra to jest krwotok nie miesiączka jak bym kran odkręciła ciagle się przebieram bo mnie tak zalewa nie ruszam się bo jak wstaje to koniec .. używam już tych długich podkładów po 2 szt i one tez przeciekają :( kurde mam takie doły ostatnio ze masakra:(
o masz to faktycznie :( u mnie z kolei odwrotnie :( przy tym poronieniu krwawienie wlasnie bardzo slabe :( jak normalny okres tylko , bol tylko na 2 dni przed krwawieneiem i nic wiecej po 3 dniach wszystko ucichlo :( az dziwne ...
 
Cześć Dziewczyny. Nie zaglądałam jakiś czas do Was bo trafiłam do szpitala z silnym krwawieniem. Łożysko zaczęło mi się odklejać i zrobił się krwiak. Stresu było mnóstwo.. lekarz w szpitalu powiedział: " jak będzie Pani leżeć to może się uda" niezwykle był pocieszający. Teraz ta wypowiedź to nawet mnie tak z perspektywy nie razi ale wtedy...grrr szybko wypisali mnie do domu bo w szpitalu nie było miejsc i leżałem na korytarzu.
Krwawienie się uspokoiło, oczyszczało się jeszcze parę dni. Ja bezwzględnie przykuta do łóżka. Przegapiliśmy termin usg prenatalnego bo nie wolno mi było wstawać. Ale wczoraj lekarz pozwolił mi pojechać na usg. Z łożyskiem już dużo lepiej, nie odkleja się, krwiak się wchłania.
Dziecko dobrze się rozwija, rączki, nóżki, struktury w główce, w brzuszku,serce i przepływy, kość nosowa jest, fałd karkowy wąski. Może w koncu odetchniemy trochę, bo ciągle strach o to dziecko i stres.
Brumba trzymaj sie !! jak lezalam przy pierwszej corce przez 7 tyg wlasnie z powodu krwiaka,. wstawalam tylko do toalety ale sie udalo :) Wam tez sie uda :) a w ktorym tyg juz jestes ?
ale pamietam jak lekarka ktora robila mi usg zaczela slowami "zobaczymy czy wogole ciaza jest jeszcze zywa" :( :( tez mnie wtedy to wstrzasnelo jeszcze nie zaczela robic usg jak ja juz prawie plakalam :(
 
Ostatnia edycja:
Brumba trzymaj sie !! jak lezalam przy pierwszej corce przez 7 tyg wlasnie z powodu krwiaka,. wstawalam tylko do toalety ale sie udalo :) Wam tez sie uda :) a w ktorym tyg juz jestes ?
ale pamietam jak lekarka ktora robila mi usg zaczela slowami "zobaczymy czy wogole ciaza jest jeszcze zywa" :( :( tez mnie wtedy to wstrzasnelo jeszcze nie zaczela robic usg jak ja juz prawie plakalam :(
Straszne zachowanie tej Twojej lekarki.. u mnie jak mnie przyjmowali do szpitala, lekarz robił usg też powiedział " no żyje to dziecko jeszcze" :crazy:
Już leżę 12 dni a dziś dowiedziałam sie że lekarz zaleca kolejne 3, teraz już profilaktyczne... dziś dokładnie 14t 4d:)
 
reklama
Do góry