reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiesz dużo pisania jeśli chodzi o zabieg. Ogólnie wszystko dobrze tylko stwierdzono mi dodatkowo endometriozę. Nie ukrywam, że było ciężko ale chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.
Miłego dnia ;)
Rozumiem.. Ale to ta endometrioza była tym czynnikiem przez który podjęliście takie smutne decyzje? Jeśli to zbyt trudne i nie chcesz tego tematu zgłębiać to zrozumiem..
 
reklama
maja piekna beta :) ktory to dc ? rozumiem ze w macicy jest juz pecherzyk widoczny :) super bardzo sie ciesze oby wszystko pieknie sie zakonczylo :) zycze bezproblemowej ciazy
 
Rozumiem.. Ale to ta endometrioza była tym czynnikiem przez który podjęliście takie smutne decyzje? Jeśli to zbyt trudne i nie chcesz tego tematu zgłębiać to zrozumiem..
Szczerze to po zabiegu i informacjach co tam miałam i co jeszcze pozostało posypałam się psychicznie. Chodzę na terapię i zażywam leki. Mam dni, że bardzo myślę o ciąży a mam też takie, że jest to dla mnie ciężkie, bo nie wiem czy mam tyle siły na dalszą walkę. Lekarze dają nikłe szanse na ciążę. Jak na razie muszę sobie to wszystko poukładać.
 
reklama
Do góry