reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Szczerze to po zabiegu i informacjach co tam miałam i co jeszcze pozostało posypałam się psychicznie. Chodzę na terapię i zażywam leki. Mam dni, że bardzo myślę o ciąży a mam też takie, że jest to dla mnie ciężkie, bo nie wiem czy mam tyle siły na dalszą walkę. Lekarze dają nikłe szanse na ciążę. Jak na razie muszę sobie to wszystko poukładać.
Rozumiem.. dobrze że chodzisz na terapię, to bardzo pomaga.. ściskam Kochana. Życzę wszystkiego co dla Ciebie najlepsze:)
 
Gratuluję wszystkim , które osiągnęły sukces w walce o dziecko. Nie zagladalam na to forum , jakiś czas musiałam oczyścić myśli. Ja wysokie nk, brak ciąży od 20 lat , ta pierwsza tez była felerna - pozamaciczna. Nie mam dzieci , chęć posiadania jest ogromna jednak szanse zerowe. Trudno było się pogodzić ze jedyna szansa to kd. Może za późno się za to wszystko wzięłam .2 invitra nieudane , zarodki nie rozwinęły się do 5 doby . Nie wiem czy się uda ....Nie wiem jak to być w ciąży , może troszkę jestem sfrustrowana , zmeczona jednak wiem ze jak nie teraz to nigdy.
 
Gratuluję wszystkim , które osiągnęły sukces w walce o dziecko. Nie zagladalam na to forum , jakiś czas musiałam oczyścić myśli. Ja wysokie nk, brak ciąży od 20 lat , ta pierwsza tez była felerna - pozamaciczna. Nie mam dzieci , chęć posiadania jest ogromna jednak szanse zerowe. Trudno było się pogodzić ze jedyna szansa to kd. Może za późno się za to wszystko wzięłam .2 invitra nieudane , zarodki nie rozwinęły się do 5 doby . Nie wiem czy się uda ....Nie wiem jak to być w ciąży , może troszkę jestem sfrustrowana , zmeczona jednak wiem ze jak nie teraz to nigdy.
S ile masz lat?
 
reklama
@Maja75 a kiedy miałaś ostatnio @? Pewnie nie widział gin jeszcze pęcherzyka w macicy ? chyba jeszcze za wcześnie jest bo to dopiero 30-31 DC ? Ja poszłam zaraz po teście w 27 ale nawet mnie nie badała bo to za wcześnie żeby coś zobaczyć ,ja poszłam tylko po leki ,tydzień później był dopiero maleńki pęcherzyk jeszcze bez zarodka ,zrób betę i powtórz za dwa dni jak przyrasta ,bądź dobrej myśli ,trzeba czekać ,trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło kochana
Witajcie dziewczyny, ja też mam podobnie. Byłam u lekarza, pęcherzyk ciążowy nieregularny bez echa zarodka GS -20mm. W poniedziałek drugie USG. Na dodatek jestem chora mam zapalenie zatok i kaszle, aż brzuch boli. Jestem na zwolnieniu, ale myśli są straszne.Po dwóch stratach można oszaleć.
 
Do góry