reklama

Ciąża po 40

Kasiulek 77

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Kasiulek ty jesteś też na czerwcowkach,odnalazlas się tam?Na listopadowlach same młode o nie Zoja my będziemy obie wiekowe
Wiesz nie bardzo ,mało się udzielałam ,raczej podczytuje żeby wiedzieć co nieco o nowinkach ,żeby się przygotować bo niewiele pamiętam z tego jak się moje urodziły ,trzeba się pomału za wyprawkę brać

reklama

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
I pomyśleć ze ja i kasiulek miałyśmy podobne terminy ❤❤Kasiulek jak się czujesz ??
Tak pamiętam ,szkoda że tak wyszło , najważniejsze że się nie poddajesz ,twarde babki z nas ,choć ja myślałam że jak tym razem znowu się nie uda to już nie dam rady ,miałam już dość starań i porażek ,no ale udało się ,leci 26 tydzień ,ciężko mi się chodzi już ,łożysko mam nisko z przodu zachodzi na ujście i mam się mocno oszczędzać ,więc trochę się znowu zamartwiam i tak myślę że po 30 tyg już bezpieczniej się poczuje w razie gdyby coś się działo ,więc póki co niewiele robię w domu ,tylko to co konieczne .
A dziewczyny też wyczytalam że prenatal ma dobry skład i też te metylowane formy witamin także polecam ,oprócz tego biorę jeszcze folian i magnes ,no i duphaston plus neoparin ,acard jakiś czas temu kazała mi gin odstawić

Magdamama

Rozwiązania
0
Tak pamiętam ,szkoda że tak wyszło , najważniejsze że się nie poddajesz ,twarde babki z nas ,choć ja myślałam że jak tym razem znowu się nie uda to już nie dam rady ,miałam już dość starań i porażek ,no ale udało się ,leci 26 tydzień ,ciężko mi się chodzi już ,łożysko mam nisko z przodu zachodzi na ujście i mam się mocno oszczędzać ,więc trochę się znowu zamartwiam i tak myślę że po 30 tyg już bezpieczniej się poczuje w razie gdyby coś się działo ,więc póki co niewiele robię w domu ,tylko to co konieczne .
A dziewczyny też wyczytalam że prenatal ma dobry skład i też te metylowane formy witamin także polecam ,oprócz tego biorę jeszcze folian i magnes ,no i duphaston plus neoparin ,acard jakiś czas temu kazała mi gin odstawić
Ja mam teraz ten cykl i owu niby niewiem czy bez clo wyjdzie zobaczymy :) jedno jest pewne ze od razu jak zajdę będę na luteinie i jak najmniej badań ginekologicznych tak mi lekarz mówił ... no nie mogę się teraz poddać wierze ze się uda teraz. A ty się oszczędzaj zaraz stuknie 30 tydz i zleci do końca ❤❤

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
Ja mam teraz ten cykl i owu niby niewiem czy bez clo wyjdzie zobaczymy :) jedno jest pewne ze od razu jak zajdę będę na luteinie i jak najmniej badań ginekologicznych tak mi lekarz mówił ... no nie mogę się teraz poddać wierze ze się uda teraz. A ty się oszczędzaj zaraz stuknie 30 tydz i zleci do końca ❤❤
Wiesz tak sobie teraz przypomniałam że mnie też dlugo na fotelu nie badała ,może i faktycznie lepiej nic tam nie grzebać na początku ,to trzymam kciuki kochana żeby się udało:)

Brumba

Rozwiązania
0
Magdama wiesz to bardzo powoli do mnie dociera.
Te obcylane w witaminach biorę folik ,pregna plus ,witryn d3,aspargin to wszystko raz dziennie .Moje pytanie co proponujecie jeszcze?Może asparhin dwie?Niekiedy wezmę ,bardzo dużo jem orzechów wloskich
Ja biorę wi t. D3, jodid, zmetylowane witaminy z grupy B, Magnezin Comfort 3x1 ale i tak mam takie różne drobne skurcze- palce stóp lub gdzieś w udzie więc nie wiem czy nie za mało. folian, inozytol. Plus leki: luteina podjęzykowa, encorton, estrofem, acard.

Maja75

Rozwiązania
0
Ja biorę wi t. D3, jodid, zmetylowane witaminy z grupy B, Magnezin Comfort 3x1 ale i tak mam takie różne drobne skurcze- palce stóp lub gdzieś w udzie więc nie wiem czy nie za mało. folian, inozytol. Plus leki: luteina podjęzykowa, encorton, estrofem, acard.
Pół apteki

jaanu77

Rozwiązania
0
Janu ,a ty ktory tydzien bo ja die pogubilam,a jak sprawy badan myslalas cos?
9 tydzień...myślałam że zrobię tylko test wolnego DNA - nifty albo harmony, ale lekarz mnie uświadomił że wyłącznie Pappa określa parametry łożyska i że jest absolutnie konieczny...no więc Pappa i USG póki co... i zobaczymy....

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem