reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj
Ja tez jestem tu nowa, nawet nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać . Mam 45 lat i jestem w 5tc i 2d. Beta w środę 6960 i tez nie było widać zarodka do tego mam brązowe plamienia. Moja Gin mówi ze to normalne ze jeszcze nie widać zarodka i wizyta na 27 marca. Mam duphaston i luteinę. Trochę się martwię tymi plamieniami bo już się przyzwyczailiśmy do myśli o Fasolce
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i starające się Mamy.
Witaj odnajdziesz się hmm tylko spokój nas uratuje w kupie raźniej zostań i rozgosc się
 
reklama
Ajjj a juz chciałam sie pozegnac z tym forum na zawsze a Ty dałas mi tym linkiem nowe nadzieje....
Niestety moja psychika juz siada i nie wiem czy dalej dam rade ...

Kochane powedzcie mi co mam dalej robic bo musze brac ovarin bo po nim mam super owulacje a on ma w skladzie juz kwas foliowy...czy ja moge brac dodatkowo w innych suplementach tez kwas f. ? czy on w nadmiarze nie zaszkodzi?

No coś Ty nie możesz odejść.:) Kochana wiem że ciężko,wiem że brakuje sił, wiary..
Ja wiele razy się podłamywałam ale zawsze jakoś się dzwignęłam. I Tobie życzę mnóstwo sił. U nas starania trwały około 4 lata i przez większość tego czasu nie wiadomo było dlaczego ciągle straty...
A teraz kończy się 4 miesiąc i mam nadzieję że będzie dobrze już do końca..
I Tobie Kochana życzę spełnienia marzeń:-) :)
 
Witaj
Ja tez jestem tu nowa, nawet nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać . Mam 45 lat i jestem w 5tc i 2d. Beta w środę 6960 i tez nie było widać zarodka do tego mam brązowe plamienia. Moja Gin mówi ze to normalne ze jeszcze nie widać zarodka i wizyta na 27 marca. Mam duphaston i luteinę. Trochę się martwię tymi plamieniami bo już się przyzwyczailiśmy do myśli o Fasolce
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i starające się Mamy.
Witaj i rozgość się:-) :) gratulacje:)
 
Nie żartuj. Przecież wiedza o tym czy łożysko jest i jak długo bedzie wydolne to cholernie ważna informacja. A to wiadomo tylko z testu Pappa. W poprzedniej ciąży też robiłam i donosilam. A 10 lat wcześniej właśnie z powodu łożyska poród w 30 tygodniu. Nikomu nie życzę....
Tak mi z tego badania wyszło chore dziecko niby jeśli chodzi o badanie krwi w usg było super ale reszta chromosomów lipna stresu miałam bardzo dużo wiec zrobiłam dna i w dniu poronienia wyszło zdrowe. No ogólnie ja zrobię badanie genetyczne ale tylko usg krwi nie badam bo pewnie znowu wyjdzie coś nie tak i stres bez sensu nie chce tego przechodzić znowu.
 
Kochana bardzo Ci kibicuje w tej ciazy...i bardzo dziekuje za ten wpis....kurdcze jestem mega zrezygnowana....z mezem zaczely sie klotnie i wogole bo co jest...maz byl badany i wszystko ok a ja....


Kochane z ostatnich badan u mnie wyniklo ze mam za niski progesteron...moge kogos prosic o przeslanie mi go? zaplace za produkt,przesylke i nawet za fatyge....Kobietki jesli ktoras moze mi pomoc to bardzo prosze zlitujecie sie ....
zapytam znajomego aptekarza czy mi sprzeda bez recepty, domu mam chyba 2 dawki w zastrzyku, mi takie dawali, dam znac.
 
Dziękuje za miłe przyjęcie :)
Nawet nie miałam świadomości ze jest nas aż tyle. Odrazu robi się miłej i raźniej na duszy. Na razie u nas w rodzinie ani wśród znajomych jeszcze nikt nie wie, nie wiem jaka będzie ich reakcja. Trochę się tego obawiam. A jak u Was przyjęli wiadomość ze chcecie być bądź jesteście w ciąży ?
 
Dziękuje za miłe przyjęcie :)
Nawet nie miałam świadomości ze jest nas aż tyle. Odrazu robi się miłej i raźniej na duszy. Na razie u nas w rodzinie ani wśród znajomych jeszcze nikt nie wie, nie wiem jaka będzie ich reakcja. Trochę się tego obawiam. A jak u Was przyjęli wiadomość ze chcecie być bądź jesteście w ciąży ?
A więc tak koleżanką od 16lat szok totalny.Siostra przejęta dzieci dobrze mąŻ też.Rodzice ma razie nie wiedzą,samej do mnie to nie dociera
 
A więc tak koleżanką od 16lat szok totalny.Siostra przejęta dzieci dobrze mąŻ też.Rodzice ma razie nie wiedzą,samej do mnie to nie dociera

U mnie mąż zachwycony, czeka na syna :) dzieci tez ok chociaż martwią się wiekiem żeby mi się nic nie stało. Reszcie powiem jak już będę po usg i bić będzie serduszko, nie chce zapeszać . A w którym tygodniu jesteś ?
 
reklama
ja tylko sadowalam opinie dzieciakow ;) co by powiedzieli na rodzenstwo ;) to jedynie zmartwieni byli czy by pokoju nie musieli oddac :D :D jak powiedzialam ze absolutnie nie i ze nic by sie im tak naprawde nie zmienilo to juz luz ;) ale co bedzie jak faktycznie sie uda to nigdy nie wiem :) pozostala rodzina nie wie, ja sie kiedys pytalam brata czy mimo swojego wieku 45lat chcialby jeszcze dziecko to powiedzial ze tak ale ze to nie mozliwowe jak powiedzialam ze chcialabym jeszcze tez jedno to popatrzyl sie na mnie jak na wariatke haha bo on ma 1 dziecko (zona pozniej poronila 5 razy) a ja juz 3 dzieci (3 poronienia) i ciagle mi malo :p :p :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry