reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

u mnie beta <0,1 :( :( :(
gorzej byc nie moze :( wiec mimo ze to dopiero 9dpo to chociaz miniamalne wartosci by sie pokazaly np wynik bylby 1,1 :( :( a tak dupa
za to poszlam do diabetologa poprosilam ja o dodatkowe badania zeby zobaczyc czy z cukrem mam wszystko ok . .. ech naczytalam sie ze zaraz po biochemicznej tak latwo zajsc w ciaze i ja utrzymac i sie nie udalo :( :(
A który to dzień cyklu? Mnie beta podniesiona nie wyszła nigdy wcześniej niż w 25 dniu cyklu a mam bardzo wcześnie owulację.. może jeszcze sie uda w tym cyklu:)
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych tych wczesnych i zaawansowanych :D

Maja75 - wspaniałą wiadomość , trzymam mocno kciuki za spokojną i nudną ciążę -

Brumba - cudownie , że teraz wszystko układa się jak trzeba -trzymam kciuki
Kasiunia76 witaj:-) :) miło że zaglądasz do nas. Super że synek się tak nagle rozgadał, musiał kodować te różne słowa i jak mowa ruszyła to wyciąga słówka jak z rękawa. I Konstancja już 7 miesięcy- jaj ten czas leci. Pozdrawiam cieplutko.:)
 
Ostatnia edycja:
A który to dzień cyklu? Mnie beta podniesiona nie wyszła nigdy wcześniej niż w 25 dniu cyklu a mam bardzo wcześnie owulację.. może jeszcze sie uda w tym cyklu:)
to byl moj 23 dc
a tobie wczesniej tez wychodzily <0,01 ?czy byly wyzsze ale mniej niz 5 ? stad tez wynik negatywny ?

ja mialam owu 14dc (no moze 15dc )
miesiac temu wynik na poziomie 7 mialam juz w 21dc ale Owu mialam wczesniej bo maks w 13dc
 
Ostatnia edycja:
to byl moj 23 dc
a tobie wczesniej tez wychodzily <0,01 ?czy byly wyzsze ale mniej niz 5 ? stad tez wynik negatywny ?

ja mialam owu 14dc (no moze 15dc )
miesiac temu wynik na poziomie 7 mialam juz w 21dc ale Owu mialam wczesniej bo maks w 13dc
Nie mogłam znaleźć gdzieś w wynikach jaki był zapis- napewno taki, że było napisane że świadczy o braku ciąży..
U nas w laboratorium chyba piszą >2 ale nie jestem pewna.

Mnie nigdy nawet w tych cyklach kiedy zaszłam przed 25 dc nie wychodziła beta.
A czasem robiłam w 23dc i nic..
Ja mam owulacje 11-12 dc
 
Antoś spokojnie ma jeszcze trochę czasu na chodzenie , średnia to podobno 14 miesięcy :D
ps. jak ten rok minął - pamiętam jak pisałaś , że się właśnie urodził - wtedy byłam na początku ciąży i zdaje się , że byłaś pierwszą mamusią na tym forum, która urodziła w 2018r :D
Dobrą masz pamięć, a co niektórzy mówią, że babeczki po 40 to już starowinki, a tu proszę[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]
Antek urodził się pierwszego dnia lutego.
Mija czas nieubłagalnie tylko łapać to co najlepsze i nie marnować żadnej chwili, bo nie wiadomo kiedy, a już mi chłopak do szkoły ruszy.[emoji12][emoji6]
Ty też coś troszkę milczałaś. Zresztą nie dziwię się, bo sama czasami mam chwilkę czasu wieczorem, a wówczas już nawet nie mam siły nic pisać.[emoji8]
 
No więc dziewczyny, po wczorajszym usg jest zarodek ,ruchy zarodka widoczne, czynność serca widoczna, miarowa. Mam luteinę dopochwowo, zastrzyki w brzuch i od razu dostałam zwolnienie, bo pracuję w przedszkolu. Lekarz powiedział, że nie ma co ryzykować. Pozdrawiam
No i tak trzymać. Dużo zdrowka dla Was. Niech rośnie maluszek i pięknie sie rozwija.
 
Nie załamuj się ja w tamtym tygodniu, nie miałam nic. A wczoraj na usg jest zarodek, po ostatniej miesiączce powinnam być w 7 tyg, a jestem 5,6tyg.

Dzieki, staram się. Ja według miesiączki 5 i 4 d. Gdyby nie te krwawienia i plamienia teraz to może bym tak się nie denerwowała. Jutro zobaczymy co wyjdzie z bhcg .
 
reklama
No więc dziewczyny, po wczorajszym usg jest zarodek ,ruchy zarodka widoczne, czynność serca widoczna, miarowa. Mam luteinę dopochwowo, zastrzyki w brzuch i od razu dostałam zwolnienie, bo pracuję w przedszkolu. Lekarz powiedział, że nie ma co ryzykować. Pozdrawiam
Super, cieszę się bardzo.:-) :) spokojnej, nudnej ciąży życzę :tak:
 
Do góry