reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No więc dziewczyny, po wczorajszym usg jest zarodek ,ruchy zarodka widoczne, czynność serca widoczna, miarowa. Mam luteinę dopochwowo, zastrzyki w brzuch i od razu dostałam zwolnienie, bo pracuję w przedszkolu. Lekarz powiedział, że nie ma co ryzykować. Pozdrawiam
Fantastyczne wiesci. Oby już do konca ciazy na spokojnie !
 
reklama
Dziś z nerwów to głowa mnie boli. Wiecie kiedyś nie było badań bhcg, usg robili dopiero gdzieś koło 8 tygodnia i tak się człowiek tym wszystkim nie stresował. Jakoś tak spokojniej chyba było :)
 
Witaj Aga widzę ,że u Ciebie spokój.Zostań z nami i pisz jak się sprawy mają .Jakie badania będziesz robić itp.W kupie siła.Fajnie żeś się odezwalas
 
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam

Witaj Agnieszko, gratulacje :)
 
Dziś z nerwów to głowa mnie boli. Wiecie kiedyś nie było badań bhcg, usg robili dopiero gdzieś koło 8 tygodnia i tak się człowiek tym wszystkim nie stresował. Jakoś tak spokojniej chyba było :)
dokladnie jak porownuje moje starania o 1 ciaze i cala pierwsza ciaze mimo ze z problemami to po prostu luz blues . do glowy mi nie przyszlo ze cos moze pojsc nie tak :) choc hcg mialam robione ale na zlecenie lekarza a nie bo mi sie tak chcialo :p ale internet mialam na modem jesli pamietacie wiec nie siedzialam w nim tak czesto ;) haha co mi na zdrowie wyszlo :) a teraz kazda drobna watpliwosc i juz google odpalone :D :D
 
reklama
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam
Witaj :) musze powiedziec ze takie nieplanowane niespodzianki mimo ze przewracaja dom do gory nogami to i tak chyba mniej strsujace niz takie starania latami i obserwowanie siebie ;)
trzumam kciuki za twoje usg :) serduszko juz powinno byc widac :)
 
Do góry