reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziś z nerwów to głowa mnie boli. Wiecie kiedyś nie było badań bhcg, usg robili dopiero gdzieś koło 8 tygodnia i tak się człowiek tym wszystkim nie stresował. Jakoś tak spokojniej chyba było :)
Pewnie że spokojniej..jak zaszłam w ciążę to nie zastanawiałam się czy donoszę- to było oczywiste.:) dopiero wiele lat później przekonałam się jak bardzo byłem w błędzie.
Piękna beta:-) :) trzymam kciuki za dzisiejszą.
 
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam
Witaj Agnieszko.:) Gratulacje:-) :) rozgość się i pisz co u Ciebie.
 
brumba troche mi dalas nadzije swoim postem ...
piersi mrowia, sluzu duzo i znalazlam wykres temperatur jak staralam sie o syna i w cyklu jak zaszlam wykres wyglada prawie identycznie jak teraz, w tych samych dniach spadki i wzrosty temperatur :D :D :O :O
a dzisiaj ostatni dzien duphastonu .. swir level master haha
 
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam
Witamy Cię serdecznie
 
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam
Witamy serdecznie i z całego serca gratulujemy!!!! Odzywaj się, wszystkie pozytywne informacje dają nadzieję każdej z nas, a wszystkie lęki raźniej przepracować razem! Trzymamy kciuki za szczęśliwą i nudną ciążę!
 
Super wieści :) Wszystkim zafasolkowanym dużo zdrówka :) A nam staraczkom cierpliwości i optymizmu;)
Ja po wczorajszym podglądaniu mam 2 pęcherzyki jeszcze anatralne...także dostałam większą dawkę Dhea, bo muszą być wypasione jak mówi dr.....i czekamy do @.
A tak już bym chciała .....
 
Witaj Aga@ i spokojnej ciazy Ci zycze[emoji4]
Chciałabym się przedstawić, bo od pewnego czasu Was podczytuję.
Mam na imię Agnieszka i w tym roku kończę 46 lat. Obecnie jestem w 6+6 tc nieplanowanej ciąży. Bety nie robiłam, a planowane pierwsze usg bedę miała w 8 tc, czyli 25.03
Cieplutko pozdrawiam
 
Dziewczyny, Mam juz wyniki. Z poniedziałku bhcg 21364 z dziś 33210 i dalej nie wiem skąd te krwawienia . Z jednej strony jestem szczęśliwa z drugiej ogromny strach . Gin mi odpisała ze wyniki są ok i ze widzimy się za tydzień na usg.
 
reklama
Do góry