reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Mówię ze i tak mi zrobicie cesarke ,a ona ze każdy myśli tak cesarka a to jest operacja można miesniaki przeciąć mogą być zrosty itp.Tak nastraszyla mego męża nze dziś od niego usłyszałam ze jakby wiedział że taka jazda z tymi miesniakami to by nigdy się na to nie zgodził .Ma żal do mnie ze tak siebie narazilam
 
Mówię ze i tak mi zrobicie cesarke ,a ona ze każdy myśli tak cesarka a to jest operacja można miesniaki przeciąć mogą być zrosty itp.Tak nastraszyla mego męża nze dziś od niego usłyszałam ze jakby wiedział że taka jazda z tymi miesniakami to by nigdy się na to nie zgodził .Ma żal do mnie ze tak siebie narazilam

Nie wiem jak to jest z mięśniakami bo wcześniej nigdy nie miałam a teraz mam i to sporego bo 6x5. Na szczęście jest na zewnątrz macicy wiec nie zagraża dziecku. Ale gin tez mówiła mi ze raczej będzie cesarka ale mnie tak nie nastraszyli jak Twoja. Czytałam tez inne fora i dziewczyny rodziły z mięśniakami przez cesarkę i nie wyczytałam tam aż takich komplikacji. Nie martw się na zapas do tego mamy jeszcze sporo czasu.
 
Nie wiem jak to jest z mięśniakami bo wcześniej nigdy nie miałam a teraz mam i to sporego bo 6x5. Na szczęście jest na zewnątrz macicy wiec nie zagraża dziecku. Ale gin tez mówiła mi ze raczej będzie cesarka ale mnie tak nie nastraszyli jak Twoja. Czytałam tez inne fora i dziewczyny rodziły z mięśniakami przez cesarkę i nie wyczytałam tam aż takich komplikacji. Nie martw się na zapas do tego mamy jeszcze sporo czasu.
Wiem że mamy jeszcze dużo czasu ,ale ton męża Boże pomóż.Dziś będę cały dzień poza Internetem
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj tak z innej beczki. Czy organizowalyscie po uroczystosci bierzmowania swego dziecia jakiś poczęstunek, czy w ogóle kogoś zapraszalyscie z rodziny? Mam zagwostke. Co prawda jeszcze troche czasu do bierzmowania ale już intensywnie myśle. Msza jest w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych ale myśle, że teściowej to nie będzie przeszkadzało w narzucaniu swojej osoby.
 
Witaj Aga, troszkę to podobnie jak u mnie bo i moja ciąża była na początku zaskoczeniem [emoji6] szybko jednak zrozumieliśmy z mężem ze to dar od losu i widocznie kogoś w domu jeszcze brakowało. U mnie 38 tc skończony i właściwie rodzę na dniach ale zaglądam, podczytuje i trzymam kciuki za wszystkie z nas.
Tobie tymczasem zdrówka i spokoju. A jak się uda to jeszcze jak najmniej koniecznych badan i stresów..
Szczęśliwego rozwiązania:-) :) to już tuż tuż.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj tak z innej beczki. Czy organizowalyscie po uroczystosci bierzmowania swego dziecia jakiś poczęstunek, czy w ogóle kogoś zapraszalyscie z rodziny? Mam zagwostke. Co prawda jeszcze troche czasu do bierzmowania ale już intensywnie myśle. Msza jest w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych ale myśle, że teściowej to nie będzie przeszkadzało w narzucaniu swojej osoby.
Nie, nic nie organizowaliśmy.
 
Do góry