reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiem że mamy jeszcze dużo czasu ,ale ton męża Boże pomóż.Dziś będę cały dzień poza Internetem
A dlaczego chcesz rodzić przez cesarkę? Czy to, że masz mięśniaki na taki rodzaj porodu wskazuje?
Ja mieśniaki mam ale małe i z tego powodu żadnych zaleceń nie mam.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj tak z innej beczki. Czy organizowalyscie po uroczystosci bierzmowania swego dziecia jakiś poczęstunek, czy w ogóle kogoś zapraszalyscie z rodziny? Mam zagwostke. Co prawda jeszcze troche czasu do bierzmowania ale już intensywnie myśle. Msza jest w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych ale myśle, że teściowej to nie będzie przeszkadzało w narzucaniu swojej osoby.

U mnie po bierzmowaniu tylko najbliższa rodzina, u mnie było do południa wiec zaprosiłam ich na obiad, kawa ciasto :) nic specjalnego nie robiłam.
 
Hejka
Witam nowe forumowiczki bardzo serdecznie :)
Kobietki nie wiem co sie ze mna dzieje ale wlasnie skonczyla mi sie @ i kurcze jakos dziwnie po niej sie czuje...od rana mdłosci ,zbera mi sie na wymioty w trakcie dnia kreci mi sie w głowie...leki wciaz biore te same wiec nie moze to byc wynikiem leków....
Cos czuje ze nerwica poszła po całosci....kurcze nie wiem co robic ale jak do jutra tak zle sie bede czula to chyba pojde do Gp.
 
Hejka
Witam nowe forumowiczki bardzo serdecznie :)
Kobietki nie wiem co sie ze mna dzieje ale wlasnie skonczyla mi sie @ i kurcze jakos dziwnie po niej sie czuje...od rana mdłosci ,zbera mi sie na wymioty w trakcie dnia kreci mi sie w głowie...leki wciaz biore te same wiec nie moze to byc wynikiem leków....
Cos czuje ze nerwica poszła po całosci....kurcze nie wiem co robic ale jak do jutra tak zle sie bede czula to chyba pojde do Gp.
No ja też latalam z nerwica
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj tak z innej beczki. Czy organizowalyscie po uroczystosci bierzmowania swego dziecia jakiś poczęstunek, czy w ogóle kogoś zapraszalyscie z rodziny? Mam zagwostke. Co prawda jeszcze troche czasu do bierzmowania ale już intensywnie myśle. Msza jest w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych ale myśle, że teściowej to nie będzie przeszkadzało w narzucaniu swojej osoby.
Ja. Też w tym roku bierzmowanie .Jak miałam u córki to zrobiłam poczęstunek wieczorem ,najgorsze ze u nas w domu jest się około 20 ,a jak teraz to będzie to nie wiem
 
A dlaczego chcesz rodzić przez cesarkę? Czy to, że masz mięśniaki na taki rodzaj porodu wskazuje?
Ja mieśniaki mam ale małe i z tego powodu żadnych zaleceń nie mam.
Z synem miałam bardzo ciężko,urodził się z niedotlenieniem (ale jest wszystko ok)i jakoś tak mi w głowie się zakodowalo ,że jak pójdę to cesarska .Ogólnie każdy poród inny,być może źle się nastawulam.
 
Dzieki, staram się. Ja według miesiączki 5 i 4 d. Gdyby nie te krwawienia i plamienia teraz to może bym tak się nie denerwowała. Jutro zobaczymy co wyjdzie z bhcg .
Kochana ja jak byłam w 5 tc nie było nic widać chyba tylko pęcherzyk po raz pierwszy zobaczyłam w 7 tyg albo nawet prawie w 8 tc także spokojnie ja włącznie robiłam betę sobie żeby sprawdzać czy rośnie i rosło wiec byłam spokojna .
 
reklama
Witam nowe dziewczyny fajnie ze przychodzicie.
Dziewczyny u mnie 24dc ogólnie nie wiem co mi jest czy to oznaki ciąży czy zbliżającej się @ ?? W sobotę miałam dziwny śluz z włoskami krwi dziwny i tylko chwilkę od poniedziałki czuje się jak by mnie czołg przejechał mdłości zmęczenie ból podbrzuszu dziwny bo to bardziej skurcze jakby na @ ale inny cycki mnie nie bolą mam
Wstręt do jedzenia gdzie zawsze miałam ochotę jeść jak na @ być może wszystko się zmieniło po tym poronieniu?? I dziś doszły zaparcia kurde śluz jest mleczny nie jest papkowaty tyko bardziej luźny... matko przecież byłam w ciąży ale w tedy nie zwracałam uwagi . Na test za szybko kurde do @ dni a ja oprócz pobolewania brzucha i zmęczenia nie czuje nic. Budzę się i już chce mi się wymiotować a w nocy pobolewal mnie krzyż kurczę .... nie wiem czuje się jak bym miała 20 lat i nic nie wiedziała :(
 
Do góry