reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
dziewczyny jako ostatnie przyszly mi wyniki HCG -- robilam dzisiaj ale w innym labie bo taniej .. a te cukrowe mialam z abonamentu z pracy

JA PIERDZIU 3 dni temy HCG <0,1 a dzisiaj HCG 15,79 :O :O :O
sama w to nie wierze

a wyniki cukru wlasnie mam identyczne jak mialam w ciazach bo cukrzyca ciezarnych zawsze :O :O
 
dziewczyny jako ostatnie przyszly mi wyniki HCG -- robilam dzisiaj ale w innym labie bo taniej .. a te cukrowe mialam z abonamentu z pracy

JA PIERDZIU 3 dni temy HCG <0,1 a dzisiaj HCG 15,79 :O :O :O
sama w to nie wierze

a wyniki cukru wlasnie mam identyczne jak mialam w ciazach bo cukrzyca ciezarnych zawsze :O :O

No widzisz jak pięknie :) gratuluje :)
 
mam nadzieje ze to nie znowu biochemiczna :( :( do temrinu @ jeszcze kilka dni :( :(
i jak tu byc spokojna
musze powtorzyc wyniki pare razy moze wtedy sie uspokoje ;) na chwile choc ;)
znowu bede wam panikowac :/
 
dziewczyny jako ostatnie przyszly mi wyniki HCG -- robilam dzisiaj ale w innym labie bo taniej .. a te cukrowe mialam z abonamentu z pracy

JA PIERDZIU 3 dni temy HCG <0,1 a dzisiaj HCG 15,79 :O :O :O
sama w to nie wierze

a wyniki cukru wlasnie mam identyczne jak mialam w ciazach bo cukrzyca ciezarnych zawsze :O :O
Pięknie super
 
mam nadzieje ze to nie znowu biochemiczna :( :( do temrinu @ jeszcze kilka dni :( :(
i jak tu byc spokojna
musze powtorzyc wyniki pare razy moze wtedy sie uspokoje ;) na chwile choc ;)
znowu bede wam panikowac :/

@babydust tylko spokój moze nas uratować [emoji6], pij meliske a betę najlepiej powtórzyć za dwa dni wtedy widać dobrze jak przyrasta..
Póki co jest super i tego się trzymaj [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj tak z innej beczki. Czy organizowalyscie po uroczystosci bierzmowania swego dziecia jakiś poczęstunek, czy w ogóle kogoś zapraszalyscie z rodziny? Mam zagwostke. Co prawda jeszcze troche czasu do bierzmowania ale już intensywnie myśle. Msza jest w środku tygodnia i w godzinach popołudniowych ale myśle, że teściowej to nie będzie przeszkadzało w narzucaniu swojej osoby.
Mój mąż jako chrzestny został zaproszony do swojej siostrzenicy. Szwagierka robi jakiś obiad z ciastem, tylko dla najbliższych, ok. 9 osób.
Kiedyś nie było takich dziwności ;) Szło się do kościoła ze świadkiem i tyle. A teraz mieliśmy problem, czy i co kupić z tej okazji i po co my tam w ogóle idziemy. Zaskoczeniem to dla nas było niemałym, ale cóż świat goni do przodu ;)
 
reklama
Do góry