reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Widzisz a jednak.. Ja gdzieś niedawno czytałam, że to wcale nie jest prawdą, że z komórką łączy się najsilniejszy plemnik, to podobno komórka " wybiera sobie" plemnik..no i co zrobisz :biggrin2: natura robi co chce
Też o tym słyszałam....tylko jeśli teorie zmieniają się średnio co kilka lat to pozostają wyłącznie teoriami....szanse 50/50...
 
reklama
Oj dziewczynki a liczyłam, że dacie przepis na chłopaka. U mnie trzy dziewoje
Czytam Was pilnie i za wszystkie trzymam kciuki.
U nas starania w zawieszeniu przez złe wyniki glukozy i insuliny.
 
Oj dziewczynki a liczyłam, że dacie przepis na chłopaka. U mnie trzy dziewoje
Czytam Was pilnie i za wszystkie trzymam kciuki.
U nas starania w zawieszeniu przez złe wyniki glukozy i insuliny.
Jest grupa na FB tam dziewczyny kombinują z suplementami ,śluzem ,pH ,żeby zwiększyć szanse na daną płeć ,możesz poczytać i spróbować ,nie zaszkodzi a kto wie może się uda ;)
Trzeba poprosić o dołączenie do grupy ,jak chcesz to dam namiary
 
Hej dziewczyny,chciałam się przywitać na forum.w czerwcu kończę 40 lat,to moja pierwsza (i pewnie jedyna)ciąża. Ciąża na szczęście przebiega ok, wszystkie wyniki ok,czuje się dobrze(teraz 31tc).mam tylko obawy o porod (rodzaj porodu). Moj lekarz mowi,ze mogłabym spróbować naturalnie, ale tez ze jak upre się przy cc to on nie będzie robił problemu. No i nie mam pojęcia co zrobićto ciąża wyczekana,po invitro,jednym poronieniu, nie wiem naprawdę co byłoby lepsze,szczególnie dla dziecka .czy znacie kogoś kto rodził sn w tym wieku po raz pierwszy i było ok?
 
Hej dziewczyny,chciałam się przywitać na forum.w czerwcu kończę 40 lat,to moja pierwsza (i pewnie jedyna)ciąża. Ciąża na szczęście przebiega ok, wszystkie wyniki ok,czuje się dobrze(teraz 31tc).mam tylko obawy o porod (rodzaj porodu). Moj lekarz mowi,ze mogłabym spróbować naturalnie, ale tez ze jak upre się przy cc to on nie będzie robił problemu. No i nie mam pojęcia co zrobićto ciąża wyczekana,po invitro,jednym poronieniu, nie wiem naprawdę co byłoby lepsze,szczególnie dla dziecka .czy znacie kogoś kto rodził sn w tym wieku po raz pierwszy i było ok?
moja znajoma po raz pierwszy , bez klopotu, ja w starszym eieku ale po raz 3.
jak sa komplikacje to zrobia cc bez wzgledu na wiek i numer porodow a porod naturalny jednak zdrowszy o ile wszystko ok. moze sprobuj jakby cos to zrobia cc.
 
U mnie jeżeli chodzi o płeć, to wygląda tak. Po 40- sce byłem 4 razy w ciąży. Pierwsza poroniona, po badaniach genetycznych okazało się , że dziewczynka. Druga to zdrowy synek, który teraz ma 4 lata, trzecia znów stracona, była dziewczynka. A teraz jestem w 14 tyg. i lekarz mówi, że raczej chłopiec ;)
 
Super! Koniec stresu :) mam nadzieję że dacie znać! Pamiętajcie, że my tu czekamy
Po usg prenatalnym wszystko jest super.Serduszko,nosek,przezierność karkowa i jeszcze coś sprawdzała,ale nie pamiętam.Chyba z wrażenia.Na 16.05,do genetyka,bo zwolniło się miejsce.Swojemu gin,powiedziałam ,że nie zrobię amnio.
 
reklama
U mnie jeżeli chodzi o płeć, to wygląda tak. Po 40- sce byłem 4 razy w ciąży. Pierwsza poroniona, po badaniach genetycznych okazało się , że dziewczynka. Druga to zdrowy synek, który teraz ma 4 lata, trzecia znów stracona, była dziewczynka. A teraz jestem w 14 tyg. i lekarz mówi, że raczej chłopiec ;)
U mnie jeżeli chodzi o płeć, to wygląda tak. Po 40- sce byłem 4 razy w ciąży. Pierwsza poroniona, po badaniach genetycznych okazało się , że dziewczynka. Druga to zdrowy synek, który teraz ma 4 lata, trzecia znów stracona, była dziewczynka. A teraz jestem w 14 tyg. i lekarz mówi, że raczej chłopiec ;)
A ja tak chciałam dwóch chłopców.... super! Będą mieli super ekipę. Pamiętasz może jak ich zmajstrowaliście?
 
Do góry