reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej kochane jestem melduje się w 1dc cóż znam przyczynę dlaczego nie wyszło z clo mam podwyższona prolaktyne dostałam już lek cóż tak przeżywam poronienie lub moja natura ciało nie wiem ale lekarz mówił ze tak bywa i nawet stwierdził ze to dobra wiadomość ze to tylko prolaktyna ... ogólnie myślał ze już wróciłam do normy ale ze ja jestem specyficzna :) to cóż muszę poczekać ... wiecie zbliża się termin w którym miał się urodzić maluszek i może dlatego mam to ciśnienie ??? Może ten termin musi minąć ??
Okres dostałam w 31 dc i nie był wywoływany w 41 dc wiec plus wrócił delikatny ból piersi jak przed ciąża wiec jest nadzieja :) od 5 dc stymuluje i oby to było to :)
A co do płci mam 3 córki był syn a teraz obojętne mi jest oby tylko było :)
 
reklama
A ja tak chciałam dwóch chłopców.... super! Będą mieli super ekipę. Pamiętasz może jak ich zmajstrowaliście?
Jeżeli chodzi o starszego planowany z mierzeniem temperatury itp, wstrzelony w ovu, natomiast teraz ciąży nie planowałam i dokładnie nie pamiętam, ale myślę, że zdecydowanie przesunął mi się cykl. Wg mnie nie powinnam być w ciąży, a tu bumm. Najlepiej, że jak nie dostałam miesiączki to myślałam,że to z powodu zwiększonego wysiłku na siłowni, gdyż chodziłam prawie codziennie. Zatem raczej nie pomogę ,haha
 
Po usg prenatalnym wszystko jest super.Serduszko,nosek,przezierność karkowa i jeszcze coś sprawdzała,ale nie pamiętam.Chyba z wrażenia.Na 16.05,do genetyka,bo zwolniło się miejsce.Swojemu gin,powiedziałam ,że nie zrobię amnio.
Swietne wiesci :)

Tojaka jak ci idzie z dieta ? ja po 6 tyg mam -8kg :) baaardzo sie ciesze :)

otrzymalam dzisiaj wyniki badania komorek NK
czy ktoras pomoze ? wydaje mi ze nie sa dobre :(
Komórki NK 16% norma (6-27)
Komorki NK 0.38 norma (0.10 - 0.67)
Komórki NKT wynik 0,5 % norma (0,9- 15,1)
Komórki NKT wynik 11 komorki/ul norma (19,7 - 344,4)

CD56high / CD16neg 1.99%
CD56dim / CD16pos 91%
Komórki NK aktywowane - wczesne 0,1 % norma (0-0,5)
Komórki NK aktywowane - wczesne 0 komorki/ul (0-10)
Komórki NK aktywowane - późne 2,5% norma (0,2-7,28)
Komórki NK aktywowane - późne 10komorki/ul norma (3-99

Magdamama ja dzisiaj tez 1dc :)
 
Jest grupa na FB tam dziewczyny kombinują z suplementami ,śluzem ,pH ,żeby zwiększyć szanse na daną płeć ,możesz poczytać i spróbować ,nie zaszkodzi a kto wie może się uda ;)
Trzeba poprosić o dołączenie do grupy ,jak chcesz to dam namiary

Dzięki, namiary poproszę choć u nas sytuacja patowa, mimo, ze mamy 3 dziewczynki to mąż obstaje porzy kolejnej a ja zawsze widzialam siebie w roli mamy chlopaka. Na to wyglada, ze calkowicie zle widzialam ;)
 
U mnie jeżeli chodzi o płeć, to wygląda tak. Po 40- sce byłem 4 razy w ciąży. Pierwsza poroniona, po badaniach genetycznych okazało się , że dziewczynka. Druga to zdrowy synek, który teraz ma 4 lata, trzecia znów stracona, była dziewczynka. A teraz jestem w 14 tyg. i lekarz mówi, że raczej chłopiec ;)

Aga, dałaś mi dużo nadziei, że jeszcze jest szansa, że nie muszę się tak śpieszyć. Mam teraz 40, muszę ze staraniami odczekać parę miesięcy a ciągle mi się wydaje, że czas goni...
 
Aga, dałaś mi dużo nadziei, że jeszcze jest szansa, że nie muszę się tak śpieszyć. Mam teraz 40, muszę ze staraniami odczekać parę miesięcy a ciągle mi się wydaje, że czas goni...
Kochana my mieliśmy się starać do mojej 40, potem do męża( rok młodszy) a tu zobacz w lipcu skonczę 43 a w sierpniu urodzę :biggrin2: tak że masz jeszcze czas, spokojnie:tak:
 
Swietne wiesci :)

Tojaka jak ci idzie z dieta ? ja po 6 tyg mam -8kg :) baaardzo sie ciesze :)

otrzymalam dzisiaj wyniki badania komorek NK
czy ktoras pomoze ? wydaje mi ze nie sa dobre :(
Komórki NK 16% norma (6-27)
Komorki NK 0.38 norma (0.10 - 0.67)
Komórki NKT wynik 0,5 % norma (0,9- 15,1)
Komórki NKT wynik 11 komorki/ul norma (19,7 - 344,4)

CD56high / CD16neg 1.99%
CD56dim / CD16pos 91%
Komórki NK aktywowane - wczesne 0,1 % norma (0-0,5)
Komórki NK aktywowane - wczesne 0 komorki/ul (0-10)
Komórki NK aktywowane - późne 2,5% norma (0,2-7,28)
Komórki NK aktywowane - późne 10komorki/ul norma (3-99

Magdamama ja dzisiaj tez 1dc :)
Nie mam pojęcia o tych badaniach więc nie pomogę.. może na facebooku na grupie "mthfr polska" pomogą zinterpretować- tam dziewczyny mają dużą wiedzę..
 
Hej kochane jestem melduje się w 1dc cóż znam przyczynę dlaczego nie wyszło z clo mam podwyższona prolaktyne dostałam już lek cóż tak przeżywam poronienie lub moja natura ciało nie wiem ale lekarz mówił ze tak bywa i nawet stwierdził ze to dobra wiadomość ze to tylko prolaktyna ... ogólnie myślał ze już wróciłam do normy ale ze ja jestem specyficzna :) to cóż muszę poczekać ... wiecie zbliża się termin w którym miał się urodzić maluszek i może dlatego mam to ciśnienie ??? Może ten termin musi minąć ??
Okres dostałam w 31 dc i nie był wywoływany w 41 dc wiec plus wrócił delikatny ból piersi jak przed ciąża wiec jest nadzieja :) od 5 dc stymuluje i oby to było to :)
A co do płci mam 3 córki był syn a teraz obojętne mi jest oby tylko było :)
Super, że to tylko prolaktyna. To dobry znak. Co dostałaś? Bromergon?
 
Po usg prenatalnym wszystko jest super.Serduszko,nosek,przezierność karkowa i jeszcze coś sprawdzała,ale nie pamiętam.Chyba z wrażenia.Na 16.05,do genetyka,bo zwolniło się miejsce.Swojemu gin,powiedziałam ,że nie zrobię amnio.
Baardzo się cieszę, że wszystko ok na usg :biggrin2:to teraz bedziesz spokojniejsza.:tak::)
 
reklama
Do góry