reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas wszystko ok. Czerpalismy siłę i wigor z ostatnio dostarczanych przez krótki czas promieni słonecznych. Niestety znowu nastał chłód i siedzimy w domku. Antkowi wychodzi zabek juz zresztą dziewiąty ale przechodzi to ok, bo i zęba zauważyłam przypadkiem podczas kąpieli jak darł się w niebogłosy. Kąpię juz małego w kabinie, pożegnalismy się z wanienką i stelażem.
Pozdrawiam.
Jejka jaki Antoś już zębaty. A karmicie się piersią? Oj tez tesknie za ciepłym słoneczkiem, dziś niby chwilami słonecznie ale zimno że hej:( marzne w domu
 
reklama
Hej dziewczyny,chciałam się przywitać na forum.w czerwcu kończę 40 lat,to moja pierwsza (i pewnie jedyna)ciąża. Ciąża na szczęście przebiega ok, wszystkie wyniki ok,czuje się dobrze(teraz 31tc).mam tylko obawy o porod (rodzaj porodu). Moj lekarz mowi,ze mogłabym spróbować naturalnie, ale tez ze jak upre się przy cc to on nie będzie robił problemu. No i önie mam pojęcia co zrobićto ciąża wyczekana,po invitro,jednym poronieniu, nie wiem naprawdę co byłoby lepsze,szczególnie dla dziecka .czy znacie kogoś kto rodził sn w tym wieku po raz pierwszy i było ok?
Witam Cię serdecznie i gratuluję wyczekanego stanu :-) :)
Moim zdaniem naturalny poród korzystniejszy i dla Ciebie i dla dziecka.
Ja rodziłam dwa razy naturalnie ale dawno i teraz mam nadzieję na naturalny.
 
Brumba kochana dzięki. Dajecie moc :)
Jak rodziłam blizniaczki to miałam 28 lat i byłam na sali z dziewczyną co miała 21. Wtedy wydawało mi się, że jakaś chyba stara jestem na dzieci. A tu masz 40 i jeszcze sie zachciało.
Babydust, na badaniach się nie znam w ogóle.
Diete trzymam, ćwicze, leki biorę, zgubiłam przez 3 tygodnie 2 kg więc efekt już jest bo wagę mam w normie. Znów czekam na wizytę u ginekologa jak na audiencje do papieża bo chcę się zapytać od kiedy możemy się starać.
 
Dzięki, namiary poproszę choć u nas sytuacja patowa, mimo, ze mamy 3 dziewczynki to mąż obstaje porzy kolejnej a ja zawsze widzialam siebie w roli mamy chlopaka. Na to wyglada, ze calkowicie zle widzialam ;)
Dziewczynka-chłopiec.Zaplanuj swoją wymarzoną płeć .
Tak się nazywa ta grupa :)
 
reklama

Załączniki

  • 60BDCC5F-3BFA-48B0-9472-503EE4E5C409.jpeg
    60BDCC5F-3BFA-48B0-9472-503EE4E5C409.jpeg
    694,9 KB · Wyświetleń: 65
Do góry