reklama

Ciąża po 40

Brumba

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane dawno mnie tu nie było...poprostu postanowiłam raczej rozstac sie z tym forum na dobre,..przykro mi było,ze nie moge liczyc na pomoc lekarska a suplementy jakie mog;am zazywac niestety nic nie dawały a wrecz przeciwnie nerwy sie we mnie uruchamiały ze nie ma dla mnie ratunku....ale...w piatek poszlismy z mezem do Gp. z innym problemem a ze nam zmieniono lekarza rodzinnego postanowilismy wykorzystac ostatnia szanse na poproszenie o pomoc i o dziwo ten lekarz bez zbednych prosb wypisal skierowanie do kliniki niepłodnosci....szok,szok i jeszcze raz szok.....jestem taka szczesliwa ,ze nadal nie moze to do mnie dojsc ze po ponad 2 latach próśb ktos sie znalazł jakos przypadkowo ze jednak moge ujzec jakies male swiatełko nadziei....Oczywiscie nie wiem na ile nam pomogą ale mam taka radosc w sobie ze postanowilam sie z Wami tym podzielic.
Przepraszam za tak długi wpis,ale dla mnie to jak wygrana w totka :)
Pozdrawiam Wszystkie przyszle mamusie i te zafasolkowane i te co sie staraja a nas tych ostatnich chyba tutaj juz niewiele :)
Super :-) :) bardzo się cieszę. Trzymam mocno kciuki za dobre wieści już niedługo.

reklama

Zoja75

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kochane dawno mnie tu nie było...poprostu postanowiłam raczej rozstac sie z tym forum na dobre,..przykro mi było,ze nie moge liczyc na pomoc lekarska a suplementy jakie mog;am zazywac niestety nic nie dawały a wrecz przeciwnie nerwy sie we mnie uruchamiały ze nie ma dla mnie ratunku....ale...w piatek poszlismy z mezem do Gp. z innym problemem a ze nam zmieniono lekarza rodzinnego postanowilismy wykorzystac ostatnia szanse na poproszenie o pomoc i o dziwo ten lekarz bez zbednych prosb wypisal skierowanie do kliniki niepłodnosci....szok,szok i jeszcze raz szok.....jestem taka szczesliwa ,ze nadal nie moze to do mnie dojsc ze po ponad 2 latach próśb ktos sie znalazł jakos przypadkowo ze jednak moge ujzec jakies male swiatełko nadziei....Oczywiscie nie wiem na ile nam pomogą ale mam taka radosc w sobie ze postanowilam sie z Wami tym podzielic.
Przepraszam za tak długi wpis,ale dla mnie to jak wygrana w totka :)
Pozdrawiam Wszystkie przyszle mamusie i te zafasolkowane i te co sie staraja a nas tych ostatnich chyba tutaj juz niewiele :)
Kochana,więc jest nadzieja i takie miej nastawienie. Widzisz tak miało być, że na Twojej drodze stanął lekarz, niby przypadkiem. Buziaki, trzymam kciuki.

Zoja75

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Super że wynik jest dobry :biggrin2: . Gratulacje synka:-) :) ja też nastawiałam się na córkę a będzie syn- i dobrze, z synami mam już doświadczenie:-D
Tak się cieszę, że wszystko jest dobrze. Maja, ale Ci dobrze, ja dopiero w czwartek wizytę mam.Mam nadzieję, że będą również dobre wieści.Pozdrawiam

Maja75

Rozwiązania
0
Zna sie ktoras na tych wynikach
wolne b-hcg 18.02 odpowiada 0.61 mom
pappa 3.470 odpowiada 1.031 mom
dla przypomnien is nt 1.9
Wiem ze jakos sie to interpretuje a ja sie w ogole ma tym nie ZNAM

jaanu77

Rozwiązania
0
Nie jestem lekarzem, ale wydaje się że nie masz się czym martwić.

jaanu77

Rozwiązania
0
O ryzyku świadczy obniżone wolne bhcg i obniżone białko Pappa lub obniżone białko Pappa i podwyższone wolne bhcg.

reklama

Zoja75

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jak tam Kochana? Chwal się radosnymi wieściami :tak:
Brumba kochana wszystko jest dobrze
Jak tam Kochana? Chwal się radosnymi wieściami :tak:
Przepraszam, że wczoraj nie napisałam ale emocje sama wiesz. Cały dzień głowa mnie bolała, bo już jak to ja myśli tysiące. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1:27;skorygowane 1:549.trisomia 18 podstawowe 1:68 skoryg 1:1367;trisomia 13 1:214 skorygować 1:4281.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019