reklama

Ciąża po 40

Zoja75

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny.Czy robiąc badania w ciąży ,miałyście podwyższone ALT.

reklama

babydust

Rozwiązania
0
Dziewczyny jutro jadę do szpitala dzwonił lekarz operacja w piątek , nie ma czasu czekać także trzymajcie za mnie kciuki w ten piątek a kto wierzący to pomódlcie się za mnie :) no i co ja jeszcze w tym swoim 40 wieku przeżyje ??:)
to trzymam kciuki
w sumie to dobrze ze juz teraz :( chyba takie czekanie najgorsze :( daj znac jak bedziesz po wszystkim

Chrząszczyk 1

Rozwiązania
1
Kciuki zacisniete. Nie przejmuj się. Teraz zajmij się sobą i swoim zdrowiem, bo to jest najwazniejsze. W ciążę niedawno zaszłas wiec jeśli góra ma taki plan wobec Ciebie to i drugi raz się uda. Jakby co to masz czuwajacego nad Tobą aniołka i dzieciaki przy sobie więc masz o kogo dbać. Nic na siłę, bo czasami nic z tego dobrego nie wyjdzie, a człowiek tylko się spina i coś co ma być magia, szczęściem staje się obsesyjnym dążeniem do celu. W gorszej sytuacji są te dziewczyny, które walczą o pierwsze i może nawet jedyne dziecko, a czas ucieka i lata lecą.
Trzymam kciuki i myslami jestem z Tobą w piątek. Napisz jak będziesz po operacji.
Dziewczyny jutro jadę do szpitala dzwonił lekarz operacja w piątek , nie ma czasu czekać także trzymajcie za mnie kciuki w ten piątek a kto wierzący to pomódlcie się za mnie :) no i co ja jeszcze w tym swoim 40 wieku przeżyje ??:)

Magdamama

Rozwiązania
0
Kochane żyje .... ale ból jest okropny rodzenie mniej boli niż to co teraz czuje :( koszmar totalnie , dostaje kroplówki z tymi przeciw bólowymi ale nie pomaga nic .

reklama