reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Magdamama, a ja 15 mają 44 lata. Więc nie pierdziel, będzie dobrze.Ja 4 lata temu straciłam i od tego czasu nic. W październiku znowu strata i po clo od razu, sama byłam w szoku. Ale nastawienie to dużo, my podeszliśmy do tego, będzie to będzie i już prawie 13tydzień.Ściskam ,będzie dobrze.

Ja Mam 39, tez mowie mezowi Za rok dwa trzecie a on no co ty tak po 40,,,, a Ja a co to jakas roznica oczywiscie mam nadz ze sie Uda bo tych tarapatach naszych://
Naraxie 12 mscy mezszczyzna prawie chodzacy ... o ciazy nie mysle
 
Ja również starałam się jak najlepiej wstrzelić w owu, bo marzył mi się chłopiec, ale wyszła dziewczynka :) Wydaje mi się, że duże znaczenie ma tu nasienie faceta. Ale jak widać teorii pełno, a życie i tak swoje :)

Synek w dniu ovulki sexik corka zapl pozaustrojowe... jrdnak tez sadze ze to wina nasienia a nie metoda blisko ovulki czy daleko ovulki
 
Tak, tak do dupy, nic ująć i nic dodać. My celowalismy w dziewczynę, tyle staran wg zalecanych wskazowek itp i co???? kolejny chłopak. Wcześniejszy czyli nasz sredniak zaskoczył nas, bo zmajstrowalismy go dzień po zakończonej miesiaczce[emoji23]czyli u mnie 6 dc[emoji23][emoji23][emoji23]mąż do tej pory się śmieje, że burza go przywiała.
Tak w ogóle część dziewczynki...długo mnie nie było więc zajrzałam z ciekawości żeby zobaczyć co u Was i czy coś tam komuś nowego przywiało[emoji38]

Ja tez ostatnio bardzo rzsdko
Poprostu nawal zadan z mpimi maluchami
 
Nie no ja nie mówię ze 40+ jest automatycznie wskazaniem do cesarki:errr:i moj lekarz tez tak nie uważa,zreszta tak jak pisałam sam namawia mnie na sn raczej.niby in vitro jest wskazaniem względnym do cc(ale to bardziej na prośbę pacjentki a nie ze wskazań medycznych). No ale pomimo tego ze wiek nie jest wskazaniem,to jednak tak jakoś mi się wydaje,ze rodzic pierwsze dziecko w wieku np 25 lat a 40 lat to jednak różnica...chociaż jak widzimy są pozytywne przykładyna tym forum ze może być inaczej:-) :)

Po’ ivf nie ma wskazan do cc bo to tylko zapolodnienie pozaustrojowe a cala ciaza taka sama [emoji847][emoji847]
 
Po’ ivf nie ma wskazan do cc bo to tylko zapolodnienie pozaustrojowe a cala ciaza taka sama [emoji847][emoji847]
Pewnie masz racje,choć wg mojego lekarza jest to wskazanie „względne”,ale bez gwarancji wykonania cesarki. Ja w każdym razie dostałam skierowanie z tym wskazaniem, i dodatkowo z opisem tzw „obciążonego wywiadu położniczego”.ale nie nastawiam się,ze z tym wskazaniem będę miała cesarkę,to fakt.
A tu jeszcze cytat z mamyginekolog w temacie:
8. Stan po leczeniu niepłodności
Bardzo dyskusyjne wskazanie, ale dość częste w szczególności jeżeli kobieta jest powyżej 40 roku życia i nie planuje więcej ciąż – to ciąże po IVF są planowo rozwiązywane przez CC. Są to wskazania bardziej psychologiczne niż stricte położnicze.
 
Ja siedze u kardiologa bo cos ostatnio mi puls skacze ,ja wiem u mnie tez nerwica zaczela chyba wyrabiac .Powiedziala ze zalozy holter
 
Ja siedze u kardiologa bo cos ostatnio mi puls skacze ,ja wiem u mnie tez nerwica zaczela chyba wyrabiac .Powiedziala ze zalozy holter
maja ja mialam tachykardie w ciazy z synem., tetno czesto nawet 170 a jak mi zalozyli holter to srednie dobowe tetno mialam na poziomie 140 .. dostalam lek najpierw propranolol ale nie dzialal za dobrze a potem isopotin i super bylo :) na dziecko nie mialo to wplywu synek urodzil sie duzy i zdrowy calkowicie :)
 
reklama
Do góry