reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ahh bo normalnie mi juz rece i cycki opadaja od tych staran...tak mnie cos ostatnio naszło ze cholipa co ze mna jest nie tak? niby mysle ze bardzo chce ale troche mnie przeraza to ze czym dalej tym starsza bede...nie wiem...troche mi dalyscie otuchy :)
Kochana to normalne, że Cię rożne wątpliwości nachodzą.. tyle emocji...Pragnienie miesza się z lekiem. Przechodziłam przez to..może mi już nie jest dane być znów mamą.. znam to..
A teraz ja już na finiszu ciąży i to też nie jest czas spokojny. Strach jak to będzie znów wrócić do pieluch z takiego stanu odchowanych dzieci a przecież dziecko jak wiesz wymarzone i wywalczone. :) a wcześniej oczywiście jeszcze trzeba szczęśliwie wydać na świat:biggrin2: więc tych emocji nie brakuje na każdym etapie..
Ja w wieku 50 lat będę miała 7latka ;)
 
reklama
Ahh bo normalnie mi juz rece i cycki opadaja od tych staran...tak mnie cos ostatnio naszło ze cholipa co ze mna jest nie tak? niby mysle ze bardzo chce ale troche mnie przeraza to ze czym dalej tym starsza bede...nie wiem...troche mi dalyscie otuchy :)
Ja mam tak samo. Ale jakoś nie potrafię odpuścić jeszcze.
Niby wyniki nie są takie złe a ciąży nie ma już 13 miesiac
 
A tak poza tym to zaczął się u mnie kolejny cykl i kolejna nadzieja. Tyle że ja już nawet testów nie kupuję. Jak nie mam objawów kilka dni po owu to już wiem że nic z tego bo zawsze objawy miałam szybko.
Wiek robi swoje.....
 
Nie potrzeba nam botoxu. Dzidzia da nam popalic jak trzeba bedzie ganiac po podwórku [emoji23][emoji23][emoji23] lepsze od fitnessu.
A hantelek na poczatku 4kg pozniej 10 kg i więcej- tez swoje zrobi [emoji16][emoji16][emoji16] siłka zbędna. No i cera nam sie poprawi jak co chwila bedą lecialy w naszym kierunku zdrowe papki z warzyw itp.
We wlosy bedziemy mialy wcierane naturalne odzywki z kaszki, mleczka i co tam jeszcze dzidzi nam w nie wytrze [emoji12][emoji12][emoji12]
Bedzie dobrze [emoji3059]
 
Kochana to normalne, że Cię rożne wątpliwości nachodzą.. tyle emocji...Pragnienie miesza się z lekiem. Przechodziłam przez to..może mi już nie jest dane być znów mamą.. znam to..
A teraz ja już na finiszu ciąży i to też nie jest czas spokojny. Strach jak to będzie znów wrócić do pieluch z takiego stanu odchowanych dzieci a przecież dziecko jak wiesz wymarzone i wywalczone. :) a wcześniej oczywiście jeszcze trzeba szczęśliwie wydać na świat:biggrin2: więc tych emocji nie brakuje na każdym etapie..
Ja w wieku 50 lat będę miała 7latka ;)
Ja w wieku 50 lat będę miała 9 latka
 
Już nie piszcie dziewczyny o tym wieku bo to jeszcze bardziej doluje przynajmniej podczas starań.
Czy wiecie co lepiej brać inofolic czy inofem?
 
reklama
Ahh bo normalnie mi juz rece i cycki opadaja od tych staran...tak mnie cos ostatnio naszło ze cholipa co ze mna jest nie tak? niby mysle ze bardzo chce ale troche mnie przeraza to ze czym dalej tym starsza bede...nie wiem...troche mi dalyscie otuchy :)

Kochana nie myśl tyle masz wszystko młode i sama jesteś młoda a wiek to tylko pesel w dowodzie nic więcej [emoji4][emoji4]także nie podawaj się [emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry