)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama

Magdamama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ahh bo normalnie mi juz rece i cycki opadaja od tych staran...tak mnie cos ostatnio naszło ze cholipa co ze mna jest nie tak? niby mysle ze bardzo chce ale troche mnie przeraza to ze czym dalej tym starsza bede...nie wiem...troche mi dalyscie otuchy :)
Kochana nie myśl tyle masz wszystko młode i sama jesteś młoda a wiek to tylko pesel w dowodzie nic więcej także nie podawaj się

johana43

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny może zrobimy listę staraczek i listę ciężarówek to nam się poukłada która i kiedy, co Wy na to? :) Ja po badaniach mam zielone światło i bless doktorków ;) i drugi dzień okresu który przyszedł jak w zegarku po łyżeczkowaniu, więc ja na liście staraczek termin rozstrzygnięcia to będzie 6 .09, zobaczymy czy w tym cyklu coś zmajstrujemy ;)

reklama

Maja75

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny może zrobimy listę staraczek i listę ciężarówek to nam się poukłada która i kiedy, co Wy na to? :) Ja po badaniach mam zielone światło i bless doktorków ;) i drugi dzień okresu który przyszedł jak w zegarku po łyżeczkowaniu, więc ja na liście staraczek termin rozstrzygnięcia to będzie 6 .09, zobaczymy czy w tym cyklu coś zmajstrujemy ;)
Dla mnie może być ja i tAk ostatnio mało cZasu mam wesele corki

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry