reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ostatnia edycja:
reklama
:)
A ja na bromku od kilku dni i mam taka jazde ze do auta wsiasc nie moge....rano na wymioty mi sie zbiera,brzuch boli...niby biore 1/4 tabletki na noc a tak na mnie dziala...ale nic poswiece sie bo mi bardzo zalezy :)
[/QUOTE]
 
Ostatnio minimalnie mialam i jak kiedys pisalam lekarz twierdzi ze ta prolaktyna moze rosnąć wtedy kiedy sie tego nie spodziewam...bo nawet lekki stres moze to powodowac...nie wiem ...kazał brac 1/4 tabletki.W sumie ufam temu lekarzowi bo ma bardzo dobre opinie w klinice niepłodnosci wiec biore na zlecenie...zobaczymy co bedzie,bo juz raz go bralam i musialam przestac,ale wtedy pol tabletki bralam...
 
Ostatnio minimalnie mialam i jak kiedys pisalam lekarz twierdzi ze ta prolaktyna moze rosnąć wtedy kiedy sie tego nie spodziewam...bo nawet lekki stres moze to powodowac...nie wiem ...kazał brac 1/4 tabletki.W sumie ufam temu lekarzowi bo ma bardzo dobre opinie w klinice niepłodnosci wiec biore na zlecenie...zobaczymy co bedzie,bo juz raz go bralam i musialam przestac,ale wtedy pol tabletki bralam...


Ja też minimalnie miałam, a po bromku to haftowałam dalej niż widziałam
Maca świetnie reguluje prolaktyne, u mnie się sprawdziło
 
No dobra moderujcie i dopisujcie swoje daty najszybciejsze na górze (te co w ciąży daty rozwiązania - tu będziemy czekać i kibicować te co jeszcze w pocie czoła pracują datę kolejnej miesiączki (testu) tu kolejność będzie aktualizowana (nie ma dwóch kresek spadasz na konic listy :( aż do skutku :), też będziemy czekać która przejdzie na listę cieżarówek a która na dół staraczek i od nowa. będziemy się wspierać i mobilizować :)

Staraczki:
Johana43 - 6.09
.
.



Ciężarówki:
SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
Staraczki:
@dori78 - @ 20.08
@Magdamama - @ 26.08
@annauelle - @ 31.08
@noelle - @ 02.09
@johana43 - @ 6.09
alka7@30.10

Ciężarówki:
@Brumba - 28.08.2019 chłopiec
@Zoja75 - 28.10.2019 chłopiec
@Maja75 - 13.11.2019 chłopiec
@SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec

Rozpakowane:
@Kasiulek 77 18.06.2019 córka Zosia
 
Kochane powiedzcie czy Wasi mężczyźni też suplementują kwas foliowy? takie coś znalazłam: cyt"
Niedobór kwasu foliowego (witaminy B9) w organizmie ojca ma tak samo negatywny wpływ na zdrowie i rozwój dziecka, jak niedobory tego składnika u matki.Położnicy i ginekolodzy wskazują na bardzo ścisły związek niedoboru folianów z ryzykiem występowania ciężkich wad wrodzonych u noworodków, mowa tu o wadach cewy nerwowej." Bo ja mojemu od wczoraj podaję......
 
reklama
Do góry