reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczynki doradźcie mi tak na swój rozum bo ja mam strach ze chora jestem kurde albo mi coś się robi
Ostatnio wszystko dzieje się nie tak jak powinno najpierw po sexie była jakaś krew ale taka wiecie nie żywa czy krwotok ale dziwna śladowa dwa razy
Teraz kiedy miałam 6 dni przed@ były brązowe upławy następnego dnia taki jakby smark z brązowa krwia wczoraj 4 dni przed rano krew na papierze i w ciągu dnia nic teraz nadal nic jedynie może kawa z mlekiem i to nie jakoś dużo a bardziej taki śluz, mam 3 dni do terminu@ i nigdy takiej anomalii dziwnej nie miałam, ciąże wykluczam bo w moim przypadku to nie ma co tylko kurczę czy to objaw menopauzy ?? Czy jakieś inne cholerstwo? Nie wiem czy mam się martwić czy to Olać ??
Zdecydowanie do lekarza i komplet badań.
 
reklama
@Magdamama no dobrze by bylo lekarza odwiedzic a dlaczego ciaze wykluczasz ? Test robilas ? Zabezpieczaliscie sie caly cykl?
Ja byłam u lekarza w poniedziałek pobrał mi cytologię zrobił usg zbadał i niby wszystko ok jest z tym ze za dwa dni te dziwne coś ja zrobiłam betę i wyszła 0 tylko chyba za szybko zrobiłam, ale ciąża i takie coś ? Już przed wczoraj myślałam ze okres będzie jak była ta krew na tym papierze a tu nic dalej dziwnie trochę to jest
 
a ja wlasnie jakies takie cuda mialam przy ciazy, nie spodziewalam sie, bo raczej sie staralismy nie miec dziecka wiec jak mialam tylko dziwne delikatne plamienia to pomyslalam o torbielach, menopauzach wszystkim poza ciaza. po kilku dniach mialam bolesne krwawienie ale tylko chwile i znowu nic. stwierdzilam, ze kupie test tylko by oficjalnie wykluczyc przed wizyta u gin . ale mialam niespodzianke!!!!
 
@Brumba jak twoj maluszek :) na poronieniach nawykowych @Marthi pyta sie jaki mialas plan leczenia accofilem
lekarz jej zalecil ale ma watpliwosci i chetnie by zobaczyla jak inne sie leczyly :)
Dziękuję :) mały jest słodki ale ciągle jak nie żółtaczka to teraz katar, kaszel. Nie mogę się nim cieszyć w spokoju..accofil brałam co trzeci dzień prawie od testu do 12tc.
Babydust czy to Ty pisałaś o problemach z kwasem foliowym? Ja brałam folian w ciąży i przed nią bo mam mutacje i nie przyswajam zwyklego kwasu foliowego.
Może też masz problemy z metylacją.
 
Dziękuję :) mały jest słodki ale ciągle jak nie żółtaczka to teraz katar, kaszel. Nie mogę się nim cieszyć w spokoju..accofil brałam co trzeci dzień prawie od testu do 12tc.
Babydust czy to Ty pisałaś o problemach z kwasem foliowym? Ja brałam folian w ciąży i przed nią bo mam mutacje i nie przyswajam zwyklego kwasu foliowego.
Może też masz problemy z metylacją.
pewnie pachnacy slodziaczek <3 :)
o masz u nas tez wszyscy chorzy :( dobrze ze sie nie staralam teraz to normlanie leki moglam brac a szybko mi zatoki zaatakowaly :(

no wlasnie bralam przez jakis czas metylowane formy ale pozniej zaczelam brac inozytol ktory mial w skaldzie kwas foliowy .. ale nie bylo go az tyle zeby az tak mi podwyzszyl wyniki :( wiec moze mam problem z metylacja :(
kupilam juz znowu inozytol oddzielnie i metyle oddzielnie zobaczymy co wyjdzie ..

Dzieki za info o accofilu przekaze Marthi a powiedz jaka dawke bralas ?
 
Ja byłam u lekarza w poniedziałek pobrał mi cytologię zrobił usg zbadał i niby wszystko ok jest z tym ze za dwa dni te dziwne coś ja zrobiłam betę i wyszła 0 tylko chyba za szybko zrobiłam, ale ciąża i takie coś ? Już przed wczoraj myślałam ze okres będzie jak była ta krew na tym papierze a tu nic dalej dziwnie trochę to jest
w ktorym dpo robilas bete ?
 
w ktorym dpo robilas bete ?
No właśnie w tym problem ze teraz miałam dziwny okres i nie wiem czy 1dc był 27.08czy 28.08a betę robiłam 19.09 jestem jakaś teraz mało czujna z tym wszystkim.
Dziewczyny za tydzień kończę 40 lat haha miała być gruba impreza a tu noga powiedziała Stop wiec w domku Będzie :)
Za dwa dni mam termin od tamtego plamienia nie mam nic teraz i to jest dziwne.
 
reklama
No właśnie w tym problem ze teraz miałam dziwny okres i nie wiem czy 1dc był 27.08czy 28.08a betę robiłam 19.09 jestem jakaś teraz mało czujna z tym wszystkim.
Dziewczyny za tydzień kończę 40 lat haha miała być gruba impreza a tu noga powiedziała Stop wiec w domku Będzie :)
Za dwa dni mam termin od tamtego plamienia nie mam nic teraz i to jest dziwne.
Hmmm nie sadze aby to plamienie mialo cos wspolnego z menopauzą; moze ciąża tylko za wczesnie zrobilas bete czy test ciążowy.
 
Do góry