reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No właśnie w tym problem ze teraz miałam dziwny okres i nie wiem czy 1dc był 27.08czy 28.08a betę robiłam 19.09 jestem jakaś teraz mało czujna z tym wszystkim.
Dziewczyny za tydzień kończę 40 lat haha miała być gruba impreza a tu noga powiedziała Stop wiec w domku Będzie :)
Za dwa dni mam termin od tamtego plamienia nie mam nic teraz i to jest dziwne.
Magdamama z tego co piszesz to owu mialas pewnie ok 10-13.09 (z tego co pamiętam.cykle mialas podobne do moich) więc 19 moglo byc za wczesnie na bete
 
reklama
Hmmm nie sadze aby to plamienie mialo cos wspolnego z menopauzą; moze ciąża tylko za wczesnie zrobilas bete czy test ciążowy.
Ale raczej bolały by mnie piersi albo coś ?? Jakoś nie bardzo w to wierze, co prawda coś tam rwie ale przed@ tez tak mam. Trzeba poczekać i mieć na uwadze czy następnym razem wystąpią takie plamienia może to jednorazowy epizod :)
 
Ale raczej bolały by mnie piersi albo coś ?? Jakoś nie bardzo w to wierze, co prawda coś tam rwie ale przed@ tez tak mam. Trzeba poczekać i mieć na uwadze czy następnym razem wystąpią takie plamienia może to jednorazowy epizod :)
Mozemy gdybać ale tak naprawde co mozesz zrobic: odczekac do przewidywanego terminu miesiączki, ewentualnie udac sie juz teraz do gine, ale co to zmieni, bo nawet jesli to ciąza to za wczesnie. Wizyta u lekarza niunikniona, od Ciebie zalezy czy teraz czy potem, przyczyny plamien moga byc rozne.
Ja tez w kwietniu trzy dni mialam dziwny okres, w sumie nawet nie wiem czy moge to nazwac miesiączką. Przeszlo mi wtedy przez mysl, ze moze jestem przed menopauzą, ha, ze gdyby to byla ciąza to bylo by to zbyt piekne. Nie planowalam oczywiscie ale marzyl mi sie jeszcze jeden maluszek bo wbrew pozorom kobietom w naszym wieku nie tak łatwo zajsc w ciążę.
Tez bylam niedaleko moich 40 urodzin. Dwa tygodnie pozniej dowiedzialam się o ciąży.
 
Mozemy gdybać ale tak naprawde co mozesz zrobic: odczekac do przewidywanego terminu miesiączki, ewentualnie udac sie juz teraz do gine, ale co to zmieni, bo nawet jesli to ciąza to za wczesnie. Wizyta u lekarza niunikniona, od Ciebie zalezy czy teraz czy potem, przyczyny plamien moga byc rozne.
Ja tez w kwietniu trzy dni mialam dziwny okres, w sumie nawet nie wiem czy moge to nazwac miesiączką. Przeszlo mi wtedy przez mysl, ze moze jestem przed menopauzą, ha, ze gdyby to byla ciąza to bylo by to zbyt piekne. Nie planowalam oczywiscie ale marzyl mi sie jeszcze jeden maluszek bo wbrew pozorom kobietom w naszym wieku nie tak łatwo zajsc w ciążę.
Tez bylam niedaleko moich 40 urodzin. Dwa tygodnie pozniej dowiedzialam się o ciąży.
Ja chyba o ciąży nie myśle obawiam się ze bardziej coś się zepsuło. Nie pójdę do mojego lekarza bo się chwilowo na niego obraziłam heh poczekam do tego terminu sprawa sama się rozwiąże. 8 miesięcy starałam się od poronienia jak olałam to, to proszę problemy z plamieniem i tak to jest właśnie zawsze coś mi wyskoczy .
 
Dziś dzień @ i jej nie mam jeszcze kurczę i jak nastolatka nie wiem czy ciąża czy opóźnia się i boje się zrobić test. Może poczekam te dwa dni i w tedy go zrobię? Jak myślicie?
 
Dziś dzień @ i jej nie mam jeszcze kurczę i jak nastolatka nie wiem czy ciąża czy opóźnia się i boje się zrobić test. Może poczekam te dwa dni i w tedy go zrobię? Jak myślicie?
Tez bym nie robila testu ciążowego natychmiast, odczekaj kilka dni, bo moze masz stres i @ moze sie opòznic, a jesli to ciąza to tez testy mogą nie wskazywac na to od razu.
U mnie w pierwszej ciąży kilka dni po spodziewanej @ testy ciążowe byly negatywne, dopiero hcg potwierdzilo...
 
Tez bym nie robila testu ciążowego natychmiast, odczekaj kilka dni, bo moze masz stres i @ moze sie opòznic, a jesli to ciąza to tez testy mogą nie wskazywac na to od razu.
U mnie w pierwszej ciąży kilka dni po spodziewanej @ testy ciążowe byly negatywne, dopiero hcg potwierdzilo...
Ja wogole stresu nie mam tylko kurczę nie chce żeby to była jakaś choroba
Bolały by mnie raczej cycki a one nie bolą wiec mam coś nie tak z hormonami kurczę jak człowiek odpuści to wychodzi coś innego czuje mokro ciagle patrzę na wkładkę jak nastolatka
 
Magda ;) no nie pomoge ;) ja wole wiedziec od razu i robie testy nie zastanawiajac sie za wiele musze brac leki jak najszybciej wiec musze wiedziec ale znam takie co wola czekac bo co bedzie to bedzie
 
reklama
Magda ;) no nie pomoge ;) ja wole wiedziec od razu i robie testy nie zastanawiajac sie za wiele musze brac leki jak najszybciej wiec musze wiedziec ale znam takie co wola czekac bo co bedzie to bedzie
Nie ja nie myśle co Brdzie to będzie tylko nie wierze ze się mogło udać, raczej progesteron brać bym musiała ja z ta noga to chodzić nie bardzo jeszcze mogę. Nie wiem co zrobić kurczę bo mam mieszane uczucia
 
Do góry