reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ciąża po 40

AniaKaja

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Matko współczuje ci pracy ja tez pracowałam w korpo i teraz same problemy mam przez debili przez ta firmę miedzy innymi poroniłam także stres tez jest przyczyna nie płodności
No to rozumiesz mnie. Tydzień po poronieniu siedziałam w samolocie w podróży za ocean, bo kogo obchodzi że ty masz gorszy czas.... 2 dni wolnego miałam i jazda bo świat czeka.. Tak, doszłam do ściany i wiem ze to czas aby wreszcie zmienić swoje życie.
Rozumiem że historia korpo już za Tobą?

reklama

AniaKaja

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
no sama jestem zadziwiona z ta plodnoscia :) ze starszakami zachodzilam w 2 cyklu staran a teraz na 6 prob 5 razy sie udawalo ... tylko na krotko :(
na metforminie od kwietnia schudlam 20 kilo i teraz moje BMI to 24 :) insulina na czczo jednocyfrowa ale wielka hiperinsulinemia pop obciazeniu :( diabetollog jest bardzo zadowolna z wynikow i mowi ze jak bede na diecie z niskim IG to takich wyzutow nie mam prawa miec wiec wyniki powinny byc ok
tarczyca idealna bo TSH ostatnio 1,05 :)
D3 w kwietniu juz bylo 30 a caly czas bez przerwy biore min 4tys jednostek dziennie wiec mam nadzieje ze jest ok
Wow no to gratuluję wagi w dół. Ja na metformina pierwszy raz jak brałam 2x1000 schudłam 4kg, ale byłam na diecie max 75g wegli na dzień.
A teraz jestem na takim racjonalnym żywieniu metformina 1000 na noc i nie chudne nic... Kurcze na mnie to naprawdę nie działa. A dziś spuchlam jak balon.

Fajne masz wyniki. Ja insuliny na czczo nigdy nie miałam powyżej 10. Glukoza też nisko.
U mnie problem z insulina po 1h i 2h jest wysoko.
To tsh w październiku mnie zaskoczyło 3.25. Powtorzylam po 2 dniach bez leków i było 2.8.

madul

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No tak. Trochę głupio o takie rzeczy pytaćna forum, bo powinien mnie jakiś lekarz pokierować.
Dziękuję Ci za odpowiedź tak czy inaczej. Może najpierw warto sprawdzić to AMH żeby nie walczyć z wiatrakami. :)
Jestem w oczekiwaniu na @ więc może a dniach zrobię tak dla siebie a potem może umowie się w novum. To obok mnie..
Wcale nie uważam, żeby to było glupio, po to m.in. jest forum przecież :) ja właśnie w novum działałam :)

Magdamama

Rozwiązania
0
No to rozumiesz mnie. Tydzień po poronieniu siedziałam w samolocie w podróży za ocean, bo kogo obchodzi że ty masz gorszy czas.... 2 dni wolnego miałam i jazda bo świat czeka.. Tak, doszłam do ściany i wiem ze to czas aby wreszcie zmienić swoje życie.
Rozumiem że historia korpo już za Tobą?
Ja poroniłam 2 stycznia to była środa do soboty byłam w szpitalu z podejrzeniem sepsy
W poniedziałek byłam w pracy .. i usłyszałam weź się w garść i bierz się za robotę
To był początek końca połamana noga doprowadziła ze nie pracuje bo przecież powinnam z drutami w stopie być i ryć 7 dni w tyg po 10 godzin. To nie jest warte ani pieniędzy ani życia..nie pracuje od sierpnia i do dziś za fakturę mi nie zapłacili.. powiem ci ze od kiedy nie pracuje dla korpo szczurów stałam się spokojna bez nerwów dzieci maja tez dzięki temu spokój bo cała złość nerwy w domu wyładowywałam. Z krwiakiem chodziłam do tej pracy a miałam leżeć. Teraz jestem w domu mam plan na nowy rok ale już nigdy korporacja

AniaKaja

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja poroniłam 2 stycznia to była środa do soboty byłam w szpitalu z podejrzeniem sepsy
W poniedziałek byłam w pracy .. i usłyszałam weź się w garść i bierz się za robotę
To był początek końca połamana noga doprowadziła ze nie pracuje bo przecież powinnam z drutami w stopie być i ryć 7 dni w tyg po 10 godzin. To nie jest warte ani pieniędzy ani życia..nie pracuje od sierpnia i do dziś za fakturę mi nie zapłacili.. powiem ci ze od kiedy nie pracuje dla korpo szczurów stałam się spokojna bez nerwów dzieci maja tez dzięki temu spokój bo cała złość nerwy w domu wyładowywałam. Z krwiakiem chodziłam do tej pracy a miałam leżeć. Teraz jestem w domu mam plan na nowy rok ale już nigdy korporacja
Oj rozumiem Cię dobrze... Jestem w podobnym punkcie teraz. Ale super że wyszłaś z tego i nie zalujesz i masz pomysł co dalej. Zdrowie ważniejsze.

babydust

Rozwiązania
0
o widze ze korpo niszczy wiele z nas :(
ja popdobnie :( przy pierwszej straconej ciazy ciagle do pracy chodziam a pozniej mimo ze powiedzialam co sie stalo i potrzebuje czasu i nie moge brac wszystkiego na glowe bo nie daje rade ,, to dostawalam jeszcze wiecej wiec sie wscieklam i poszlam na L4 juz w 5tc kolejnej ciazy ale znowu kolejne poronienie :( a potem kolejne i kolejne ... na razie nie wrocilam do pracy cos sie wypalilo ze mnie a kiedys naprawde lubilam to co robie :(

Magdamama

Rozwiązania
0
o widze ze korpo niszczy wiele z nas :(
ja popdobnie :( przy pierwszej straconej ciazy ciagle do pracy chodziam a pozniej mimo ze powiedzialam co sie stalo i potrzebuje czasu i nie moge brac wszystkiego na glowe bo nie daje rade ,, to dostawalam jeszcze wiecej wiec sie wscieklam i poszlam na L4 juz w 5tc kolejnej ciazy ale znowu kolejne poronienie :( a potem kolejne i kolejne ... na razie nie wrocilam do pracy cos sie wypalilo ze mnie a kiedys naprawde lubilam to co robie :(
Ja miałam o tyle zle ze nie mogłam isc na zwolnienie bo byłam na działaności wiec żadnych praw zero czego kolwiek ogólnie połamana noga doprowadziła do rozwiązania umowy.

babydust

Rozwiązania
0
ja teraz jestem na urlopie wychowawczym pewnie nie mam gdzie wrocic nawet jakbym pozniej chciala ;(

reklama

AniaKaja

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Oj dziewczyny niestety tak jest. Realia naszych czasów. Kobieta popełnia "zbrodnie" bo zachodzi w ciążę, idzie na macierzyński a nie daj boże na wychowawczy...
Głową do góry. :) pracę zawsze można zmienić a nawet trzeba jak nas źle traktują i ja jestem na etapie szukania..

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry