reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja dziewczyny z mężem zyczylam sobie i cała rodzina nam chyba z 4lata pod rzad w Wigilię dziecka drugiego.
Nie spełniło sie😥
Teraz w Polsce zrobiłam badania krwi bo bolał mnie od jakiegoś czasu czasami żołądek i wyszła mi bakteria helicobacter pyroi 😬kiedyś jak się diagnozowalam odnośnie poronien to niby obiło mi się to badanie o uszy ale mnie żaden lekarz tego nie zlecil.
A teraz zastanawiam się czy może przez to te poronienia.
Chociaż mało możliwe skoro ta bakterie na 80%spoleczenstwa.
 
reklama
A my z mezem w tym roku juz nie zyczylismy sobie dziecka...2 lata pod rzad zyczylismy i nic z tego nie wyszlo....i jakos w sumie my z mezem rozumiemy sie bez słow...wiemy ze raczej nic z tego nie wyjdzie..ale przeciez co tam w rodzinie urodzi sie 2 kolejnych maluchów i co tam ze jak sie dowiedzialam to zamarłam...kurcze przykre ale i chyba do tego musze sie przyzwyczaic...

Doskonale cie rozumiem ... my tego sobie nie życzymy ja wiem ze mam pozamiatane i jak widzę czyjeś testy albo nowiny to mnie jakby ktoś dał w pysk ☹️
Do tego zaraz minie rok od straty.
Na sylwestra idziemy na bal i tak jakoś mi się już nie chce nawet sukienki dostać nie mogę wiec nie mam w co się ubrać [emoji4][emoji4]
 
No a ja walczę z bólami brzuszka u małego .Pobeczalam się bo człowiek pragnie dziecka a potem ono cierpi i nawet pisząc to lecą mi łzy jest mi ciężko.
 
No a ja walczę z bólami brzuszka u małego .Pobeczalam się bo człowiek pragnie dziecka a potem ono cierpi i nawet pisząc to lecą mi łzy jest mi ciężko.

Kochana a okłady ciepłe ?? To pomagało zawsze malowanie brzusia lub Czasem termometr w pupę wiem ze nie bardzo wolno ale mojej pomagało
Jeny ja tak płakałam z paula
Termofor powinien pomoc [emoji8][emoji8]
 
Dziewczyny, szukamy kogoś kto miał nieudane zapłodnienie in vitro z powodu problemów genetycznych.Wiem, że w każdym przypadku możliwość kontynuacji działań oceniana jest indywidualnie przez lekarza. Ale chciałam zapytać was, czy warto jeszcze raz próbować?
 
reklama
A pytałaś w aptece o krople? U nas się sprawdziły. Trzeba je regularnie podawać przed każdym karmieniem to wazne jak przerwiesz problem wroci poki Twoj maly nieureguluje/niedojrzeje uklad pokarmowy. Podawalam chlopakom Bobotic forte. U średniaka ulga nieoceniona, a później miałam je już zakupione zanim problem pojawił się u najmłodszego.
problem brzuszkowy jak w większości niemowląt
 
Do góry