reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć
Piszę tu pierwszy raz by podzielić się swoją historią i zostać na dluzej i prosić o radę doświadczone tu kobietki
W czerwcu skończyłam 40,
41 niestety z nowym rokiem mam 2 dzieci nastolatków ciąże bezproblemowe, zapragnelismy mieć jeszcze jedno dziecko i starania zaczęłam 2 lata temu, szybciutko zaszła w ciążę niestety biochemiczna 3 miesiące przerwy sytuacja się powtarza ciąża biochemiczna i 3 raz to samo beta rośnie Góra do 300 i spada
W ciągu półtora roku 3 razy byłam w ciąży biochemiczne
Po pierwszej lekarz pociesza mówi że często tak się zdarza proszę próbować dalej, po drugiej jestem zaniepokojona zmieniam lekarza ten proponuje wdrożenie leków ale od pozytywnego testu niestety za pozno
Przemielilam cały internet przeczytałam jak wygląda leczenie i zdałam sobie sprawę że u mnie to raczej problem z imunologia bo 3 pod rząd ewidentnie coś się dzieje zaraz po zapłodnienie i leczenie powinnam rozpocząć od owulacji
Tak szczerze to z początku odpuściłam tłumaczyła sobie widocznie nie jest mi już dane dzieciątko ale tylko tlumilam pragnienie dziecka chciałabym spróbować raz jeszcze mam świadomość że mogłoby się udać z wcześniej włączonym lekami i nie daje mi ta myśl spokoju
Chce spróbować 2,3 cykle encorton heparyna acard a nigdy nie miałam takiego leczenia proszę o wasze opinie czy był ktoś w podobnej sytuacji może coś doradzić?
Dziękuję z góry
czesc Karolcia witaj
masz podobnie jak ja ... ja w ciagu ostatniego roku bylam 5 razy w ciazy z czego tylko 2 razy widac bylo tylko pecherzyk pozostyale CB :( jak leki bralam od pozytywnego testu to konczylo sie tak samo
przy oistatnim podejsciu bralam steryd od 1dc w malych dawkach po owu zwiekszone
tak samo heparyna w minimalnych dawkach juz od 1dc co 2 dzien od owu codziennie i zwiekzonej dawce
oczywiscire acardd i witaminy metylowane wlaczone na stale
na dzien dzisiejszy 11tc
 
Dziękuję kobietki za odzew i tobie babydust bardzo mi pomoglas opisując swój przypadek
Spróbuję ostatni raz na zestawie tych leków wprowadzonych wcześniej daje sobie 3 miesiące jeżeli się nie uda to rezygnuje ze względu na wiek
Udawało mi się do tej pory zachodzić w ciążę szybciutko w 1 cyklu, lub 2
Ale od ostatniej minął rok, zobaczymy
Zaczynam od stycznia trzymajcie kciuki ja na pewno się odezwę, ponieważ to forum to skarbnica wiedzy i wy kobietki macie duże doświadczenie także mam nadzieję że dłużej tu zostanę, a jak będę miała jakieś pytania czy wątpliwości to pozwolę sobie popytać was, tymczasem udanego sylwestra i spełnienia naszych marzeń w Nowym Roku!
 
reklama
Do góry