reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
czesc Karolcia witaj
masz podobnie jak ja ... ja w ciagu ostatniego roku bylam 5 razy w ciazy z czego tylko 2 razy widac bylo tylko pecherzyk pozostyale CB :( jak leki bralam od pozytywnego testu to konczylo sie tak samo
przy oistatnim podejsciu bralam steryd od 1dc w malych dawkach po owu zwiekszone
tak samo heparyna w minimalnych dawkach juz od 1dc co 2 dzien od owu codziennie i zwiekzonej dawce
oczywiscire acardd i witaminy metylowane wlaczone na stale
na dzien dzisiejszy 11tc

Cudownie[emoji173]️[emoji173]️a miałam już pisać i pytac co u ciebie [emoji8][emoji8]
 
IMG_5691.JPG

Kochane wszystkiego dobrego niech ten Nowy rok będzie spełnieniem tych które się starają o dzidzie i cudownym przeżyciem dla tych które są w ciąży i które już maja swoje maleństwa przy sobie 🥰🥰życze wam mniej lez więcej radości
Pociechy z tych małych kruszynek. I wszystkiego co najlepsze [emoji173]️[emoji173]️
 
Zobacz załącznik 1062657
Kochane wszystkiego dobrego niech ten Nowy rok będzie spełnieniem tych które się starają o dzidzie i cudownym przeżyciem dla tych które są w ciąży i które już maja swoje maleństwa przy sobie 🥰🥰życze wam mniej lez więcej radości
Pociechy z tych małych kruszynek. I wszystkiego co najlepsze [emoji173]️[emoji173]️
Madziu zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń
 
Kochane Staraczki Wam życze fasolek i to w jak najblizszym terminie a mamusiom pociechy z dzieciaczków...tym co juz zafasolkowane duzo zdrówka i wytrwałosci :)
My z mezem w tym roku niestety nie pojechalismy do Pl ale w domku przed telewizorkiem odpoczynek i nogi na ławe bo kiedys w koncu trzeba odpoczac :) szampan wypity a jutro czekam na @ oczywiscie standardowo :)
 
reklama
Dziewczyny mam prośbę nie miałaby któraś może pozostalo po leczeniu potrzebuje dosłownie 5 tabl encorton 10 mg miałam zadzwonić jutro do gina po receptę jak zacznę starania a on nie przyjmuje do 8 stycznia niewiem co robić a szkoda mi zrezygnować z tego cyklu a po 8 będę już miała
 
Do góry