reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

annauelle

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane Staraczki Wam życze fasolek i to w jak najblizszym terminie a mamusiom pociechy z dzieciaczków...tym co juz zafasolkowane duzo zdrówka i wytrwałosci :)
My z mezem w tym roku niestety nie pojechalismy do Pl ale w domku przed telewizorkiem odpoczynek i nogi na ławe bo kiedys w koncu trzeba odpoczac :) szampan wypity a jutro czekam na @ oczywiscie standardowo :)

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam prośbę nie miałaby któraś może pozostalo po leczeniu potrzebuje dosłownie 5 tabl encorton 10 mg miałam zadzwonić jutro do gina po receptę jak zacznę starania a on nie przyjmuje do 8 stycznia niewiem co robić a szkoda mi zrezygnować z tego cyklu a po 8 będę już miała

babydust

Rozwiązania
0
karolcia ja mam metypred :(
idz do internisty swojego rodzinnego tez przepisze albo wyzebraj w aptece i powiedz ze recepte przyniesiesz 8 stycznia :) tylko lepiej do takich mniejszych a nie sieciowek :)
mi sie udawalol tak wiele razy leki dostac :) oczywiscie donosilam recepty pozniej :p

annauelle

Rozwiązania
0
Ze mna od wczoraj cos nie tak...dostałam jakiegos krwotoku ...jesli do jutra nie minie pojde do Gp,ale strasznie sie boje...

reklama
Do góry