reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Tak to jest z naszą służba zdrowia. Kiedyś mój mąż w nocy miał 41 stopni temperaturę i zaslabl w korytarzu. Leży nieprzytomny ja dzwonię na pogotowie i też słyszę że do gorączki nie jadą i mam go włożyć do wanny z chłodną wodą. Chłop 85 kg wagi 🙄
 
reklama
Witajcie kochane,nadal z Wami jestem i nadal się staramy,ale siedze sobie i tak mysle o tym co powiedzia mi moja kolezanka z pracy,jak słyszała,ze chce miec maluszka,jej komentarz był przykry ( po co ci to,ciaza w tym wieku to żenada ) :/ zrobiło mi się przykro,ale powiedziałam,ze jak moje ciało bedzie jeszcze w stanie dac maluszka,to bede ta żenadą roku...
 
Witajcie kochane,nadal z Wami jestem i nadal się staramy,ale siedze sobie i tak mysle o tym co powiedzia mi moja kolezanka z pracy,jak słyszała,ze chce miec maluszka,jej komentarz był przykry ( po co ci to,ciaza w tym wieku to żenada ) :/ zrobiło mi się przykro,ale powiedziałam,ze jak moje ciało bedzie jeszcze w stanie dac maluszka,to bede ta żenadą roku...

Olej koleżanki to nie ich sprawa ani życie ... moje większość tez tak myśli ale mam to gdzieś
 
U mnie dzisiaj lepiej...ale jestem taka słaba ze boje sie sama po schodach chodzic...oczywiscie nie pojechalam na pogotowie bo i niby po co? skoro ostatnio tez mi nie pomogli...za kilka dni wyniki krwi wiec moze sie dowiem co i jak...oby...
Ewka nie przejmuj sie ani kolezankami ani nikim ...najwazniejsze jest to co my chcemy i czego pragniemy :) ja tez nie raz słyszałam po co Ci to...ale mam to gdzies co ludzie mowia...nie oni beda wychowywac :)
 
Co tam annauelle lepiej?
Dziś u mnie była kuzynka inne rejony i mówi że dużo widzi vs ich stronach kobiet w ciazy po 40.U mnie tez patrzylu roznie ,ale grunt to nie zwazac ma to I miec to w dupi
 
Witajcie kochane,nadal z Wami jestem i nadal się staramy,ale siedze sobie i tak mysle o tym co powiedzia mi moja kolezanka z pracy,jak słyszała,ze chce miec maluszka,jej komentarz był przykry ( po co ci to,ciaza w tym wieku to żenada ) :/ zrobiło mi się przykro,ale powiedziałam,ze jak moje ciało bedzie jeszcze w stanie dac maluszka,to bede ta żenadą roku...
Zenada to jest jej podejście i nastawienie .
 
Witajcie kochane,nadal z Wami jestem i nadal się staramy,ale siedze sobie i tak mysle o tym co powiedzia mi moja kolezanka z pracy,jak słyszała,ze chce miec maluszka,jej komentarz był przykry ( po co ci to,ciaza w tym wieku to żenada ) :/ zrobiło mi się przykro,ale powiedziałam,ze jak moje ciało bedzie jeszcze w stanie dac maluszka,to bede ta żenadą roku...
To lepuej nic nie mowic ,a poten ups zdazylo sie
 
reklama
No I znow Nowy Rok i do przodu ,lubię grudzień bo wtedy jest dużo wolnego ,czas jakby pomału płynął
Dokładnie tak jak piszesz przez dni świąteczne troszeczkę wolnego i odpoczynku.
Teraz Nowy Rok, nowe wyzwania, plany, marzenia.
Oby było zdrowie to cała reszta się jakoś ułoży.
Pozdrowienia dla Was wszystkich dziewczyny 😘
 
Do góry