reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziękuję dziewczyny za Wasze słowa 💕 dzisiaj mam 14 dc rano zabolał mnie lewy jajnik,po 2 godzinach znowu zabolał i przestał ,potem w południe sie rozkrecil i bolal kilka godzin,wiec zaciagnełam mojego do łóżka w celu konsumpcji 😂😎 jak działać to działać hihi ,dobrze ze nadal u niego brak migreny i stawia sie na wezwania 😂 oj ja wstrętna
 
reklama
@annauelle co u Ciebie kochana, jak się czujesz?
Hej Kochane czuje sie dobrze ale tym razem wczesniej bo wczoraj dowiedzialam sie ze to byla ciaza biochemiczna...jest mi strasznie z tym zle i cala noc nie spałam ani tez nie mam checi do zycia od wczoraj...nie chca przepisac mi progesteronu bo lekarz stwierdzil ze on nic nie pomoze ze w tym wieku to normalne...wyszlam z gabinetu i cala droge płakałam....fizycznie jest ze mna wszystko ok ale psychicznie chyba juz wysiadłam...chcialam sie trzymac jakos ale cos czuje ze nie dam rady...za kilka dni mam owulke ale checi brak...Pozdrawiam
 
Anuelle wiem ze ciezko :(
Zalezy ile masz siły:( ja przez to 5 razy przechodzilam :( jedno dobre ze udaje die w ciaze zajsc [emoji10]
A powiedz masz szanse na jakies badania teraz ? W ciagu 6 tyg od poronienia warto zrobic badania na zespol antyfosfolipidowy..
Albo do polski sie wybrać po leki?
Zajrzyj na oglaszamy24.pl tam kobiety sprzedaja leki ktore nie sa im potrzebne moze do uk ci wysla
Kiedys sie uda nie poddawaj sie [emoji8]
 
Hej Kochane czuje sie dobrze ale tym razem wczesniej bo wczoraj dowiedzialam sie ze to byla ciaza biochemiczna...jest mi strasznie z tym zle i cala noc nie spałam ani tez nie mam checi do zycia od wczoraj...nie chca przepisac mi progesteronu bo lekarz stwierdzil ze on nic nie pomoze ze w tym wieku to normalne...wyszlam z gabinetu i cala droge płakałam....fizycznie jest ze mna wszystko ok ale psychicznie chyba juz wysiadłam...chcialam sie trzymac jakos ale cos czuje ze nie dam rady...za kilka dni mam owulke ale checi brak...Pozdrawiam
Przykro mi kochana 😞 trzymaj się, wszystko się ułoży.
 
Hej Kochane czuje sie dobrze ale tym razem wczesniej bo wczoraj dowiedzialam sie ze to byla ciaza biochemiczna...jest mi strasznie z tym zle i cala noc nie spałam ani tez nie mam checi do zycia od wczoraj...nie chca przepisac mi progesteronu bo lekarz stwierdzil ze on nic nie pomoze ze w tym wieku to normalne...wyszlam z gabinetu i cala droge płakałam....fizycznie jest ze mna wszystko ok ale psychicznie chyba juz wysiadłam...chcialam sie trzymac jakos ale cos czuje ze nie dam rady...za kilka dni mam owulke ale checi brak...Pozdrawiam
Tak mi przykro kochana, aż mnie trzęsie ze złości że tam lekarze tak do tego podchodzą, ale może poszukaj tak jak dziewczyny pisały gdzieś na grupach ogłaszają że mają nadmiar albo ktoś w pl by Ci załatwił recepty i wykupił
 
reklama
Do góry