reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nadia a robisz testy ciążowe przed okresem bo jak nie to lepiej robić żeby mieć pewność bo mogą być biochemiczne.
Robię tak koło 26dc.ale okres 28dc regularnie.
Ja wiem Kochana miałam 3 razy biochem.
Ja to bez testów wiem o ciąży bo w niej byłam z szczęśliwa ciąża aż 7razy😲
 
Narazie jeżdżę do immunologa.Kir aa i nk wyszly źle ale jeszcze czekam na resztę wyników bo jeszcze zlecił mi 4 badania i mężowi jedno.
 
Halo halo dziewczyny jest tu kto? 🙂
Dobre pytanie 😉
Kurcze dziewczyny pamiętacie jak to forum kiedyś tętniło życiem. Rozmawiałyśmy o wszystkim a nie tylko o staraniach i ciąży. Były żarty i wygłupy, ze śmiechu łzy leciały i brzuch bolał. To były czasy... dużo staraczek odeszło z forum a to z powodu ciąży albo odpuściły starania. Mimo wszystko fajnie byłoby, jakby forum odrodziło się na nowo 🤔
 
Dobre pytanie 😉
Kurcze dziewczyny pamiętacie jak to forum kiedyś tętniło życiem. Rozmawiałyśmy o wszystkim a nie tylko o staraniach i ciąży. Były żarty i wygłupy, ze śmiechu łzy leciały i brzuch bolał. To były czasy... dużo staraczek odeszło z forum a to z powodu ciąży albo odpuściły starania. Mimo wszystko fajnie byłoby, jakby forum odrodziło się na nowo 🤔
Dokładnie, jak nastolatki 😀jestem zaaaa 😀i były szczegóły poczęcia 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry