reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej, zgłaszam sie i ja:) 23tc dobiega końca, jestesmy po połówkowych i wszystko wskazuje na go, ze dzieć zdrowy. Kompletuje wyprawkę, fotelik i meble sie szukają. Poza tym jeszcze wybieramy sie na urlopowanie bez bobasa, poki jest taka możliwość ;) czuje się wiecznie zmęczona. Pracuje na pół gwizdka...
 
reklama
Hej, zgłaszam sie i ja:) 23tc dobiega końca, jestesmy po połówkowych i wszystko wskazuje na go, ze dzieć zdrowy. Kompletuje wyprawkę, fotelik i meble sie szukają. Poza tym jeszcze wybieramy sie na urlopowanie bez bobasa, poki jest taka możliwość ;) czuje się wiecznie zmęczona. Pracuje na pół gwizdka...
Ja pomału też kompletuje wyprawkę z tym, że nie kupuje mebli, u nas w sypialni będzie stało na razie łóżeczko, bo na wiosnę planujemy zacząć mały remont. Przedłużymy salon, do którego przeniesiemy aneks kuchenny i zrobimy osobny pokój dla nowego dziecia.

Madul, gdzie się wybieracie? Ja teraz już bym się nie nadawała na wyjazdy. Nie mogę długo chodzić, najchętniej bym leżała całymi dniami. Ja już czekam na wiosnę :)
Buziaki
 
Ja pomału też kompletuje wyprawkę z tym, że nie kupuje mebli, u nas w sypialni będzie stało na razie łóżeczko, bo na wiosnę planujemy zacząć mały remont. Przedłużymy salon, do którego przeniesiemy aneks kuchenny i zrobimy osobny pokój dla nowego dziecia.

Madul, gdzie się wybieracie? Ja teraz już bym się nie nadawała na wyjazdy. Nie mogę długo chodzić, najchętniej bym leżała całymi dniami. Ja już czekam na wiosnę :)
Buziaki
My planujemy zrobić dostawkę w sypialni + normalnie pokoik dla małego, żeby częściowo sobie ulatwic nocki z karmieniem itd, ale też zeby już iał swoje miejsce i częściowo spał 'u siebie". Zobaczyy co z tego wyjdzie ;)
Na wywczas wybieramy się do Hiszpanii, trochę leżenia do góry brzuchem trochę coś zobaczyć może, ale bez spiny :)
 
Ohh kochana u mnie jazda bez trzymanki

Corka 3 lata marzec
Syn 19 mscy i termin na lipiec obrcnie
Można powiedzieć, że skoro chcesz mieć wielodzietną rodzinę to czas nagli ;)
A na poważnie - super!
Mi też tak czasem przechodzi po głowie taki pomysł, żeby od razu robić kolejne, ale nie wiem czy chcę przechodzić ponownie przez badania genetyczne, a przede wszystkim moja waga.... Żebym tak nie tyła to może..... A poza tym już raz miałam dwójkę raz za razem, chyba podziękuję :)
 
Można powiedzieć, że skoro chcesz mieć wielodzietną rodzinę to czas nagli ;)
A na poważnie - super!
Mi też tak czasem przechodzi po głowie taki pomysł, żeby od razu robić kolejne, ale nie wiem czy chcę przechodzić ponownie przez badania genetyczne, a przede wszystkim moja waga.... Żebym tak nie tyła to może..... A poza tym już raz miałam dwójkę raz za razem, chyba podziękuję :)

Ahh wiezz NA 40 test pozytyw ——-wpadka [emoji13]czuje sie zaszczycona tym bardziej ze Corka jest z ivf;)
Jednak nA tym koncze trojka koniec
 
reklama
Do góry