reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj, cieszę się że do nas zawitałaś :)
Ja też mam skopaną immunologię. Kilkanaście lat temu ciąże "na życzenie" a teraz coś się popsuło i 5 strat.. dwie biochemiczne i 3 poronienia.
Mam kiepskie kiry i allomlr. Do tego niedoczynność tarczycy, Hashimoto, mutacje mthfr i pai. Polecam znaleźć dobrego naprotechnologa. Mnie pomógł dr.Barczentewicz
Udało się na encortonie 10mg, heparynie, acardzie, metylowanuch wit.B, folianie. Ale przede wszystkim pewnie pomógł accofil do 12tc. Tylko acard i metyle brałam wcześniej, pozostałe leki od pozytywnego testu.
Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia
Mam to co Ty wszystko to samo oprócz kirow których nie badalam
 
reklama
Chyba ze dwa dni po teście miałam wprowadzony ten lek. Brałam co 3 dni, do 12tc. Dawka to chyba 3mg, musialabym gdzieś sprawdzić
Jak możesz to. Strawdz bo ja w razie zajścia w ciaze(nikłe szanse)mam accofil w lodówce przepisany kiedyś przez Pasnika. Na pewno bym go brała jakbym zaszła (już nie mam nic co stracenia)
 
Witaj, cieszę się że do nas zawitałaś :)
Ja też mam skopaną immunologię. Kilkanaście lat temu ciąże "na życzenie" a teraz coś się popsuło i 5 strat.. dwie biochemiczne i 3 poronienia.
Mam kiepskie kiry i allomlr. Do tego niedoczynność tarczycy, Hashimoto, mutacje mthfr i pai. Polecam znaleźć dobrego naprotechnologa. Mnie pomógł dr.Barczentewicz
Udało się na encortonie 10mg, heparynie, acardzie, metylowanuch wit.B, folianie. Ale przede wszystkim pewnie pomógł accofil do 12tc. Tylko acard i metyle brałam wcześniej, pozostałe leki od pozytywnego testu.
Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia
Dziękuję za miłe przyjęcie i porady, póki co pierwszy cykl starań za mną na żelaznym zestawie niestety nie udało się, działam dalej 😊 ale dałam sobie 3 cykle jak się nie uda to pasuje że względu na wiek a że poprzednimi razy udawało się zawsze do miesięcy zajść także mam cichą nadzieję, poprzednie 3 biochemiczne pod rząd bez żadnych leków więc ciągle miałam z tyłu głowy żeby spróbować ostatni raz przygotowana lekami
Wszystkim staraczkom życzę powodzenia i mam wielką nadzieję że niedługo i ja zagoszczę na dłużej
 
reklama
Ja jestem aktualnie chwilę bo mały przy piersi zasypia.
Pozdrawiam wszystkie obecne i nieobecne :)
Nadja_n nie mogę znaleźć wytycznych lekarza co do accofilu.. ale nie poddaję się.
Maja jak synio? Pokaż foty:)
Spoko. I tak nie zachodze. Zajdę to będę pytała i wtedy to wszystkie leki możliwe walne.
 
Do góry