reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej Kochane serdecznie dziekuje za wszystkie zyczenia i przepraszam ze mnie troche nie było...mialam przeprowadzke a co za tym idzie sporo pracy i brak netu :) W tym wszystkim zapomnialam o tym ze @ powinna sie pojawic 2 dni temu....nie wiem co mam o tym myslec...wczoraj wieczorem zrobilam test ale negatywny...i cos czuje ze menopauza chyba wchodzi juz na dobre z wielkimi butami w moje zycie... Pozdrawiam Was Kochane :)
 
Hej Kochane serdecznie dziekuje za wszystkie zyczenia i przepraszam ze mnie troche nie było...mialam przeprowadzke a co za tym idzie sporo pracy i brak netu :) W tym wszystkim zapomnialam o tym ze @ powinna sie pojawic 2 dni temu....nie wiem co mam o tym myslec...wczoraj wieczorem zrobilam test ale negatywny...i cos czuje ze menopauza chyba wchodzi juz na dobre z wielkimi butami w moje zycie... Pozdrawiam Was Kochane :)

Test nie zawsze wychodzi od razu pozytywny poczekaj kochana z dwa dni i zrób znowu test może akurat [emoji1307][emoji1307]bardzo ci tego życze z całego serca kochana [emoji173]️[emoji173]️pisz tylko .[emoji8][emoji8]
 
Test nie zawsze wychodzi od razu pozytywny poczekaj kochana z dwa dni i zrób znowu test może akurat [emoji1307][emoji1307]bardzo ci tego życze z całego serca kochana [emoji173]️[emoji173]️pisz tylko .[emoji8][emoji8]
Madziu ja mialam podobna sytuacje dokladnie rok temu...2 miesiace nie mialam @ i testy wychodzily negatywne wiec nie łudze sie nadzieja bo czuje ze to nie ciaza....
 
Dziewczyny od którego miesiąca zaczelyscie coś wprowadzać do menu maluszka u mnie mm?Jak to wygląda u Was?
Maju, my jak byliśmy na szczepieniu to pani doktor powiedziała że po 17 tyg można wprowadzić ale najpierw warzywa marchewka, brokuł. My jeszcze nie wprowadzamy,bo sam cysio starcza.
 
Hej
Pisałam tutaj w październiku 2019. Straciłam wtedy córeczkę w 11 tyg.
Najpierw chciałam walczyć o kolejną ciąże, ale za bardzo się bałam. Robiłam wszystko by nie zajść . Bardzo uważałam, zabezpieczenia...
W międzyczasie straciłam pracę i znalazłam nową, na której bardzo mi zależy. Umowę mam tylko na 3mce na razie... w listoapdzie straciłam mamę..
Dużo się działo i zapomniałam o okresie. Spóźnia mi sie tylko 3 dzien ale zrobilam test w ciagu dnia i 2 grube kreski...

Nie wiem co myslec... bede mama prawie 40 lat, bez pracy i do tego ten strach o stratę ciąży.
Pokijam wszystkie opinie z zew.
 
Hej
Pisałam tutaj w październiku 2019. Straciłam wtedy córeczkę w 11 tyg.
Najpierw chciałam walczyć o kolejną ciąże, ale za bardzo się bałam. Robiłam wszystko by nie zajść . Bardzo uważałam, zabezpieczenia...
W międzyczasie straciłam pracę i znalazłam nową, na której bardzo mi zależy. Umowę mam tylko na 3mce na razie... w listoapdzie straciłam mamę..
Dużo się działo i zapomniałam o okresie. Spóźnia mi sie tylko 3 dzien ale zrobilam test w ciagu dnia i 2 grube kreski...

Nie wiem co myslec... bede mama prawie 40 lat, bez pracy i do tego ten strach o stratę ciąży.
Pokijam wszystkie opinie z zew.

Wszystko się ułoży, mówię z autopsji, dziecko ma te moc! Gratulacje !
 
Hej
Pisałam tutaj w październiku 2019. Straciłam wtedy córeczkę w 11 tyg.
Najpierw chciałam walczyć o kolejną ciąże, ale za bardzo się bałam. Robiłam wszystko by nie zajść . Bardzo uważałam, zabezpieczenia...
W międzyczasie straciłam pracę i znalazłam nową, na której bardzo mi zależy. Umowę mam tylko na 3mce na razie... w listoapdzie straciłam mamę..
Dużo się działo i zapomniałam o okresie. Spóźnia mi sie tylko 3 dzien ale zrobilam test w ciagu dnia i 2 grube kreski...

Nie wiem co myslec... bede mama prawie 40 lat, bez pracy i do tego ten strach o stratę ciąży.
Pokijam wszystkie opinie z zew.
Znam strach przed stratą, znam strach przed ciążą po niej, chciałam ale się bałam zajść w ciążę, więc kusilismy los , unikając dni plodnych.
Urodziłam córkę mając 39,5, teraz skończyła 14 miesięcy i jest moim największym szczęściem.
Wszystko się ułoży, ciesz się tym czasem, bo dojrzałe macierzyństwo jest inne, ale nie gorsze, raczej pelniejsze.
 
Hej
Pisałam tutaj w październiku 2019. Straciłam wtedy córeczkę w 11 tyg.
Najpierw chciałam walczyć o kolejną ciąże, ale za bardzo się bałam. Robiłam wszystko by nie zajść . Bardzo uważałam, zabezpieczenia...
W międzyczasie straciłam pracę i znalazłam nową, na której bardzo mi zależy. Umowę mam tylko na 3mce na razie... w listoapdzie straciłam mamę..
Dużo się działo i zapomniałam o okresie. Spóźnia mi sie tylko 3 dzien ale zrobilam test w ciagu dnia i 2 grube kreski...

Nie wiem co myslec... bede mama prawie 40 lat, bez pracy i do tego ten strach o stratę ciąży.
Pokijam wszystkie opinie z zew.
Kochana skoro tak miało być to wszystko się ułoży, gratulacje 😀
 
reklama
Do góry