reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]
W lutym skończyłam 40 lat. Mam super synów 17 i 15 lat [emoji4]
Kiedyś chcieliśmy mieć 3 dziecko i dlatego od 12 lat nie stosowaliśmy żadnej antykoncepcji. Po paru latach stwierdziliśmy, że już pewnie z jakiegoś powodu nie możemy.

Aż nastał koronawirus [emoji6] z 1,5 etatu zeszłam na 1/4...i dokładnie miesiąc temu zrobiłam test po tygodniu spóźniania się okresu. Byłam w szoku gdy zobaczyłam 2 kreski, poleciałam do apteki po drugi i trzęsącą się ręką (nawet nagrałam dla potomnych) go wykonałam [emoji13]

Jutro rozpocznę 10 tydzień ciąży, termin mam na 31 grudnia [emoji4]

Boję się wszystkiego...jestem po 2 cc, mam lekkie nadciśnienie i wielką nadwagę. Obok dziecka rośnie mi mięśniak...ehhhh.
Muszę bardzo uważać, mam na razie zakaz seksu i długich spacerów.
Boję się, że dziecko będzie miało jakąś wadę - 22 czerwca mam prenatalne.

Wyniki badań mam ok, tylko TSH nieco podwyższone, dostałam Letrox 75.

Ciąża niespodziawana ale kocham tego ludzia nad życie [emoji3059]

Wszystkim starającym się niech moja historia doda otuchy [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
W lutym skończyłam 40 lat. Mam super synów 17 i 15 lat [emoji4]
Kiedyś chcieliśmy mieć 3 dziecko i dlatego od 12 lat nie stosowaliśmy żadnej antykoncepcji. Po paru latach stwierdziliśmy, że już pewnie z jakiegoś powodu nie możemy.

Aż nastał koronawirus [emoji6] z 1,5 etatu zeszłam na 1/4...i dokładnie miesiąc temu zrobiłam test po tygodniu spóźniania się okresu. Byłam w szoku gdy zobaczyłam 2 kreski, poleciałam do apteki po drugi i trzęsącą się ręką (nawet nagrałam dla potomnych) go wykonałam [emoji13]

Jutro rozpocznę 10 tydzień ciąży, termin mam na 31 grudnia [emoji4]

Boję się wszystkiego...jestem po 2 cc, mam lekkie nadciśnienie i wielką nadwagę. Obok dziecka rośnie mi mięśniak...ehhhh.
Muszę bardzo uważać, mam na razie zakaz seksu i długich spacerów.
Boję się, że dziecko będzie miało jakąś wadę - 22 czerwca mam prenatalne.

Wyniki badań mam ok, tylko TSH nieco podwyższone, dostałam Letrox 75.

Ciąża niespodziawana ale kocham tego ludzia nad życie [emoji3059]

Wszystkim starającym się niech moja historia doda otuchy [emoji3590]
Witaj
Szkoda z tym miesniakiem ja mam macixe miesniakowata i nic z nimi się nie działo zdrówka dla Was obojga
 
Witajcie
Muszę wam to napisać bo sama nie wierze ale chyba jestem w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85]
BA19A36B-7904-41BF-A2FA-136F585384F1.jpg

Teraz jestem na beta wieczorem będzie wynik i zobaczę czy to prawda czy zlodzenie [emoji87][emoji87][emoji87][emoji4]
 
Gratuluję kochana. Długo na to czekałam. Zaglądam, zaglądam a tu jest. Całuję...
U mnie już 15+3 i jest ok.
 
Witajcie
Muszę wam to napisać bo sama nie wierze ale chyba jestem w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85]Zobacz załącznik 1125715
Teraz jestem na beta wieczorem będzie wynik i zobaczę czy to prawda czy zlodzenie [emoji87][emoji87][emoji87][emoji4]
Japier.... Po cichutku gratuluję i z całego serca by się udało tym razem .No i tylko spokój nas uratuje he,he
 
Gratuluję przyszłym mamusiom. My na drugie dziecko czekaliśmy długo, nie obyło się bez leczenia hormonalnego, monitorowania cykli itp. Pół roku po odstawieniu glutenu przeszłam wczesne poronienie a rok pózniej zaszłam w zdrową ciążę. Moja młodsza córa urodziła się 2 tygodnie przed moimi 40-tym urodzinami. Nasz przykład pokazuje, że wszystko jest możliwe.
 
Magda ogromne gratulacje 😃
Z tym niedowierzaniem tak jest, u mnie kończy się 13 tydzień i też mam z tym problem😉 Czekam na pierwsze ruchy z utęsknieniem żeby było to wszystko bardziej namacalne.
Evildesiree witaj, ja tez mam termin na grudzień, ale na początek. Jeśli będzie tak jak z chłopakami to mam szansę na koniec listopada🙂
U mnie wczoraj dużo nerwów, odebrałam wyniki testu pappy i jest wskazanie do amniopunkcji, ze względu na zwiększone ryzyko trisomii 21. Ryzyko podstawowe 1 do 40 skorygowane 1 do 77, mam podwyższone wolne beta-hCG. Zdecydowałam się na test sanco, po południu udało mi się jeszcze pojechać na pobranie. Czekam jak na szpilkach, w poniedziałek mam wizytę u swojej ginekolog, może już będę miała wyniki. Chcę uniknąć amniopunkcji. Macie jakieś doświadczenia z tymi badaniami?
 
reklama
Do góry