reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wyniki mają być do 5 dni roboczych dla wersji podstawowej sanco, dla rozszerzonej 10 dni. Ja robiłam podstawową, taką poleciła mi doktor u której byłam na usg prenatalnym. Pani w recepcji powiedziała, że wyniki mogą być już po 2-3 dniach, także może pojawią się do mojej wizyty
 
reklama
Magda ogromne gratulacje 😃
Z tym niedowierzaniem tak jest, u mnie kończy się 13 tydzień i też mam z tym problem😉 Czekam na pierwsze ruchy z utęsknieniem żeby było to wszystko bardziej namacalne.
Evildesiree witaj, ja tez mam termin na grudzień, ale na początek. Jeśli będzie tak jak z chłopakami to mam szansę na koniec listopada🙂
U mnie wczoraj dużo nerwów, odebrałam wyniki testu pappy i jest wskazanie do amniopunkcji, ze względu na zwiększone ryzyko trisomii 21. Ryzyko podstawowe 1 do 40 skorygowane 1 do 77, mam podwyższone wolne beta-hCG. Zdecydowałam się na test sanco, po południu udało mi się jeszcze pojechać na pobranie. Czekam jak na szpilkach, w poniedziałek mam wizytę u swojej ginekolog, może już będę miała wyniki. Chcę uniknąć amniopunkcji. Macie jakieś doświadczenia z tymi badaniami?
Ja robiłam sanco
 
Dziewczyny, nie umiem się wyciszyć i tak po prostu cieszyć się z tego stanu błogosławionego. Zła jestem na siebie, szukam informacji w necie, tracę czas, a i tak muszę poczekać na kolejne wyniki, zobaczę co powie ginekolog. Samą siebie doprowadzam dzisiaj do pasji. Stan zawieszenia jest chyba dla mnie najgorszy do zniesienia .
 
Ja tez chcialabym do Was dołączyć :) Mam 40 lat, a w brzuszku rośnie córeczka:) U mnie też po teście Pappa podwyższone ryzyko ZD ze względu na wysoką beta hcg. Pozostałe parametry I USG prenatalnego idealne, białko Pappa prawidłowe. Robiłam test Nifty plus, ryzyko skalkulowane na 1: setek milionów.
 
Dziewczyny, nie umiem się wyciszyć i tak po prostu cieszyć się z tego stanu błogosławionego. Zła jestem na siebie, szukam informacji w necie, tracę czas, a i tak muszę poczekać na kolejne wyniki, zobaczę co powie ginekolog. Samą siebie doprowadzam dzisiaj do pasji. Stan zawieszenia jest chyba dla mnie najgorszy do zniesienia .
Ja też tak miałam szukałam i sZukałam po dobrym sanco pojechałam na amniopunkcje lekarz mnie opierniczyl że z moja macica może być różnie i mam odpuścić
 
Ja tez chcialabym do Was dołączyć :) Mam 40 lat, a w brzuszku rośnie córeczka:) U mnie też po teście Pappa podwyższone ryzyko ZD ze względu na wysoką beta hcg. Pozostałe parametry I USG prenatalnego idealne, białko Pappa prawidłowe. Robiłam test Nifty plus, ryzyko skalkulowane na 1: setek milionów.
Witaj zdrówka dla Was
 
Dzięki kochane😘
W usg bez zastrzeżeń, wszystko ok. Białko pappa też w normie, tylko beta hCG podwyższona. Jednak wynik finalny słaby. Miałam krwiaka z cechami odklejenia kosmówki, gdzieś czytałam, że to czasem ma wpływ, zobaczymy. Trochę podziałałam w domu i jest lepiej. Mam plan prac na jutro żeby zająć głowę😉
Magda no i nie ma wątpliwości 👍👍👍
Ilovesummer witaj😁 i dziękuję, że napisałaś o swoich badaniach, marzę o takim finale☺️
 
reklama
Do góry