reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Magda, wszystko tak jak trzeba😄 senność, zmęczenie, a za chwilę dołączą się kolejne objawy😉 Odpoczywaj jak najwięcej😘
 
Zajrzałam na forum, aby złożyć wszystkim forumowym dzieciom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka 🥳🍭🍬😘 i widzę tutaj same dobre wiadomości 😉
@Magdamama dla Ciebie i kobietek w ciąży gratulacje 👏 rośnijcie sobie zdrowo 😍
 
Fakt faktem ze ja mam 36 i 3mies dzidzie..ale różnica miedzy rodzeństwem jest 19 i 13 lat..gdyby nie 3 cc i w tej ciazy rozchodzaca aiw blizna na macicy...ok 40 zdecydowalabym sie na na jeszcze jedno:) bierz sie do roboty:*
 
Mam stres przed jutrzejszą wizytą...tym bardziej, że dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze...
Zresztą zawsze się stresuję. Tyle rzeczy może pójść źle...im człowiek starszy tym bardziej świadomy niestety...
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę🙂 Daj znać jak będziesz po. Ja też przed każdą wizytą jestem zestresowana, chyba nie ma na to lekarstwa😉
 
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę[emoji846] Daj znać jak będziesz po. Ja też przed każdą wizytą jestem zestresowana, chyba nie ma na to lekarstwa[emoji6]
Jestem po wizycie [emoji3059]
Serduszko bije, ludź urósł [emoji3590]
Tylko tętno troszkę zbyt szybkie (175) ale podobno to się zdarza w pierwszym trymestrze więc mam się nie denerwować [emoji846]
A oto całe 3,2 cm człowieka [emoji3590]
IMG_20200603_132015.jpeg
 
reklama
Jestem po wizycie [emoji3059]
Serduszko bije, ludź urósł [emoji3590]
Tylko tętno troszkę zbyt szybkie (175) ale podobno to się zdarza w pierwszym trymestrze więc mam się nie denerwować [emoji846]
A oto całe 3,2 cm człowieka [emoji3590]Zobacz załącznik 1128217
Gratulacje❤️❤️❤️ Piękny widok😍😍😍
A tętno u mnie na podobnym etapie (9t 3d) było 186 i moja doktor mówiła, że jest ok, może tak być. Faktycznie na prenatalnych już spadło do 167😁
 
Do góry