reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witam dziewczyny
Podczytuję Was od jakiegoś tygodnia i postanowiłam powoli dołączyć do Was.
Starań jeszcze nie zaczęliśmy, bo kończę leczenie wirusa HPV i mam spiralę. 25 czerwca jadę na cytologię i wyciągam spiralę. Mam super lekarza, który nie widzi przeciwskazań jeśli nie zalecze HPV, także od czerwca będziemy działać.
Teraz krótko o mnie [emoji8]
Mam 39 lat, nowego narzeczonego lat 44. Ja mam 2 córki z poprzedniego małżeństwa 13 i 11 lat i narzeczony ma 2 córki 17 i 13 lat. Marzy nam się synek, nasz wspólny bo zakładamy nową rodzinę.
Wcześniej nie myślałam o 3 dziecku ale teraz skoro mam wymarzonego mężczyznę to bardzo pragnę być mamą.
W 2004 roku miałam ciąże pozamaciczna, z powodu której usunięty mam jajowod.
Z jedną i drugą córką staraliśmy się około 8 msc. Boję się, że teraz nie będzie mi dane.
Z ciekawości monitoruje ten cykl testami owulacyjnymi i powinnam mieć owulacje przedwczoraj a testy nadal negatywne.
Pozdrawiam
Witaj [emoji7]
Życzymy powodzenia w staraniach [emoji3590]
 
Cześc dziewczyny. Mam 40 lat , w sierpniu kończe 41. Mam 18letniego syna i 4letnia córeczke . Miesiac temu ku mojemu zaskoczeniu test ciążowy wyszedł pozytywnie. Przyznam ze nie planowalam i trudno mi bylo sie z tym pogodzic. Jestem w 9 tygodniu i zaczynam sie oswajac z myślą ze bede miec trójeczke. Jak narazie siedze ma L4 łykam ogromne ilosci progesteronu i zestresowana czekam na badanie prenatalne
 
Cześc dziewczyny. Mam 40 lat , w sierpniu kończe 41. Mam 18letniego syna i 4letnia córeczke . Miesiac temu ku mojemu zaskoczeniu test ciążowy wyszedł pozytywnie. Przyznam ze nie planowalam i trudno mi bylo sie z tym pogodzic. Jestem w 9 tygodniu i zaczynam sie oswajac z myślą ze bede miec trójeczke. Jak narazie siedze ma L4 łykam ogromne ilosci progesteronu i zestresowana czekam na badanie prenatalne
Kciuki za Was
 
Cześc dziewczyny. Mam 40 lat , w sierpniu kończe 41. Mam 18letniego syna i 4letnia córeczke . Miesiac temu ku mojemu zaskoczeniu test ciążowy wyszedł pozytywnie. Przyznam ze nie planowalam i trudno mi bylo sie z tym pogodzic. Jestem w 9 tygodniu i zaczynam sie oswajac z myślą ze bede miec trójeczke. Jak narazie siedze ma L4 łykam ogromne ilosci progesteronu i zestresowana czekam na badanie prenatalne
Witaj w klubie [emoji3590]
Trzymam kciuki za spokojną, udaną ciążę a jak już się urodzi, że życia sobie nie będziesz wyobrażała bez tej istotki [emoji7]

Ja mam chłopaków 17 i 15 lat. Teraz jestem w 11 tygodniu ciąży. Ciąży z totalnego zaskoczenia (12 lat bez antykoncepcji i stwierdziliśmy, że już nie możemy pewnie). A tu niespodzianka [emoji13]

Mam stracha przed prenatalnymi, ktore mam 22 czerwca. Boję się wszystkiego... Łeb mi pęka od glupich myśli. Przy tym czuję się jakby to miało być moje pierwsze dziecko - ja już niczego nie pamiętam...

Ale musi być dobrze i już nie mogę się doczekać by poznać tego małego człowieka [emoji7]
 
Katrinaka, Aneta F witajcie😃
U mnie wyszło dość wysokie ryzyko po prenatalnych, składa się na to statystyka związana z wiekiem, obraz usg i wyniki poziomu pappa i beta hcg. Wiek niestety daje dość wysokie ryzyko wyjściowe i jeśli cokolwiek jeszcze jest poza normą wyniki mogą zestresować, mnie bardzo uspokoił wynik testu sanco.
EvilDesiree mam podobne odczucia, niby nie jestem debiutantką, pewnych rzeczy się nie zapomina, ale jednak czuję się jakbym nic nie wiedziała😉
 
reklama
Do góry