reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas też drugi się wyłania. Olek sam już od tygodnia siedzi, A od wczoraj zaczyna powoli raczkować.Zmiana pieluchy to teraz ekstremalny wyczyn. 🤣🤣.Buty z szyną już na 14godzin, A od sierpnia na 12 godzin
To dobrze ze u Was ok
U nas hmmm wczoraj siedział chwilkę sam a tak to narazie się przemieszcza brzuchem
 
reklama
Hejka Kobietki co tu tak cicho???? ja w sumie juz nie staraczka bo czas moj sie juz niestety skonczyl...postanowilismy odpuscic juz na stałe,bo uwazamy ze sporo mielismy czasu...nie wyszlo a robilismy wszystko co w naszej mocy...widocznie Bog tak chce...
Magda co u Ciebie???
Maja jak tam malec???
Codziennie tu zagladam bo czuje sie tu jak w domu czyli w PL :) i jak widze ze tu taka cisza to mi bardzo smutno....uwielbiam czytac :) Kochane piszcie co u Was :) Pozdrawiam ze słonecznej Walii :)
 
Hejka Kobietki co tu tak cicho???? ja w sumie juz nie staraczka bo czas moj sie juz niestety skonczyl...postanowilismy odpuscic juz na stałe,bo uwazamy ze sporo mielismy czasu...nie wyszlo a robilismy wszystko co w naszej mocy...widocznie Bog tak chce...
Magda co u Ciebie???
Maja jak tam malec???
Codziennie tu zagladam bo czuje sie tu jak w domu czyli w PL :) i jak widze ze tu taka cisza to mi bardzo smutno....uwielbiam czytac :) Kochane piszcie co u Was :) Pozdrawiam ze słonecznej Walii :)

Takie się smutne zrobiło to forum, że czasami ciężko emanować swoim szczęście by kogoś nie urazić. Ja sprawdzam codziennie co u Was słychać... U mnie 41 lat, 22tc, będzie chłopak, w domu 3 dziewczyny. Powoli pozwalam sobie na radość.
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, nie odzywam się zbyt często, ale śledzę wątek na bieżąco i wszystkim Wam kibicuję. Tak dla przypomnienia, aktualnie na liczniku 41 lat, w domu trzy dziewczyny (17, 12 i 1.5 roku). Zaczynamy starania o jeszcze jedną dzidzię. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę, ale teraz sytuacja może być znacznie trudniejsza (o ile w ogóle możliwa), ponieważ cały czas karmię piersią najmłodszą córkę i moje cykle są bardzo nieregularne. Raz jest to 37 dni, a raz 26. Mimo wszystko nie ma na co czekać i trzeba działać, czas ucieka. Trzymajcie kciuki!
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, nie odzywam się zbyt często, ale śledzę wątek na bieżąco i wszystkim Wam kibicuję. Tak dla przypomnienia, aktualnie na liczniku 41 lat, w domu trzy dziewczyny (17, 12 i 1.5 roku). Zaczynamy starania o jeszcze jedną dzidzię. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę, ale teraz sytuacja może być znacznie trudniejsza (o ile w ogóle możliwa), ponieważ cały czas karmię piersią najmłodszą córkę i moje cykle są bardzo nieregularne. Raz jest to 37 dni, a raz 26. Mimo wszystko nie ma na co czekać i trzeba działać, czas ucieka. Trzymajcie kciuki!
Mój lekarz kazał mi się zdecydować czy karmienie czy ciąża. Powiedział że w tym wieku w trakcie karmienia będzie bardzo trudno o owulację
 
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, nie odzywam się zbyt często, ale śledzę wątek na bieżąco i wszystkim Wam kibicuję. Tak dla przypomnienia, aktualnie na liczniku 41 lat, w domu trzy dziewczyny (17, 12 i 1.5 roku). Zaczynamy starania o jeszcze jedną dzidzię. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę, ale teraz sytuacja może być znacznie trudniejsza (o ile w ogóle możliwa), ponieważ cały czas karmię piersią najmłodszą córkę i moje cykle są bardzo nieregularne. Raz jest to 37 dni, a raz 26. Mimo wszystko nie ma na co czekać i trzeba działać, czas ucieka. Trzymajcie kciuki!
Witaj
ostatnio w swojej pracy spotkałam troche młodszą dziewczynę. Ona ma teraz 5 letnie dziecko i nie może schudnąć ponieważ nadal ma laktację. Może nie taką jak na początku ale coś tam jeszcze leci. Poczytałam i mam podobny problem. Prolaktyna może powodować nieowulacyjne cykle mało tego może nie utrzymać ciąży. Ja jeżeli teraz dostanę okresu to zrobię sobie to badanie. Bo nie obżeram się a nie chudnę. Jak nacisnę pierś to jakby siara szła a moja mała dwa tygodnie temu skończyła 3 latka. I tutaj jest racja albo karmienie albo ciąża.
 
Miałam pozazmaczane ,ale podpisze tak
@MojrAnka pamiętam Cię ja już tu chyba z trzy lata.
@annanuelle mały jak mały raz lepiej raz gorzej .Teraz mamy ten gorszy okres zmierzly jeść za bardzo nie chce no i dni uplyeaja szybko jak cholera .Zasnął zmykam spać bo nigdy nie wiem ile mi będzie dane spać.Butelkę z mlekiem w dzień pije mi tylko gdy zasnie
 
Takie się smutne zrobiło to forum, że czasami ciężko emanować swoim szczęście by kogoś nie urazić. Ja sprawdzam codziennie co u Was słychać... U mnie 41 lat, 22tc, będzie chłopak, w domu 3 dziewczyny. Powoli pozwalam sobie na radość.
To musi być mega uczucie, siurak po 3 dziewczynach 😃😃😃u mnie 4 dziewczyny 😎 kocham nad życie i już się nie łudze nawet że mogłabym chłopca urodzić 🤣super kochana 😍
 
reklama
Do góry