reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A to mój test z poniedziałku. Beta HCG we wtorek 1009, dzisiaj 3305.
Mam 41 lat i dwa poronienia za sobą (6 i 10 tydzień). Jestem skołowana... Nie wiem czy się cieszyć czy nie :)
IMG_20200803_190017664.jpg
 
reklama
Witam serdecznie:D gratuluje dwóch kreseczek. Melduje się na tym forum po raz pierwszy jako 40latka w 8tc, widziałam serduszko😍, ale cały czas niedowierzaniem temu cudowi bo generalnie mam dwójkę wspaniałych dzieci z ivf i nigdy nie byłam w naturalnej ciąży. Dziwnie tak po poprostu zajść w ciąże i to jeszcze w tym wieku.
 
Gratuluję tym które zaciążyły. A mamuśkom wytrwałości i dużo snu.

No to jest nas trochę na wiosnę do rozwiązania :-) :)

Mnie mój mąż tak wk..a że brakuje mi słów. Ostatnio to wolę jak go nie ma niż jest. Dzisiaj to mnie tak zdenerwował że pół dnia miałam tak spięty brzuch. Wiem że to przez to bo teraz tak nie jest. Brałyście coś na nerwy w ciąży?
Za tydzień jadę na usg ale sama, bez niego nawet mu nie powiem że byłam. Na prenatalne usg też sama pojadę.
Pokłócił się z rodzicami i siostrą a teraz na mnie odreagowuje. Łaski bez. Dobrze że moja mama mi pomaga bo inaczej albo praca albo dom.
 
Słusznie mówisz o tych lekach- może warto by było jak najprędzej do lekarza iść i poruszyć ten temat? A ja sama zapomniałam o tym temacie, moje poprzednie ciąże były trudne i brałam zawsze progesteron a teraz sama zapomniałam o to spytać lekarza, ale czuje się dobrze choć lekko nie jest. Senność i zmęczenie dokucza.
 
Kawoszka81 co do twojego zdenerwowania to magnez działa przeciwskurczowo ja biorę dodatkowo profilaktycznie i no-spe można rozkurczowo jak nerw idzie. A na nerwy małżeńskie seks jest najlepszy moim zdaniem no i powiedzieć jak się czujesz też trzeba mężowi.😉
 
reklama
Do góry