reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Alem cholera niewyspana zrobil se przerwe od 4do 5.3 a I tak mialam braki w spaniu na dodatek kiepsko z jedzeniem:mad:
Omg, ja już nie pamiętam że tak było 🤔 w takim razie śpię teraz na zapas 😂
A u mnie już są wyniki amniopunkcji, mega szybko po 9 dniach. Potwierdzone, córcia, zdrowa 🥰 jestem taka szczęśliwa. Teraz mamy sobie zdrowo rosnąć 😉 a rośniemy coraz więcej, trzy kilo na plusie, wieczorem to już całkiem widoczny ten mój bandzioszek 😊
 
reklama
Omg, ja już nie pamiętam że tak było 🤔 w takim razie śpię teraz na zapas 😂
A u mnie już są wyniki amniopunkcji, mega szybko po 9 dniach. Potwierdzone, córcia, zdrowa 🥰 jestem taka szczęśliwa. Teraz mamy sobie zdrowo rosnąć 😉 a rośniemy coraz więcej, trzy kilo na plusie, wieczorem to już całkiem widoczny ten mój bandzioszek 😊
Gratulacje jak przeczytałam to mi się przypomniało rok temu ,a poród uznaje za najlepszy i najszybszy
Co do spania mały zasnął o22 ,a matka na telefonie siedzi
 
Dziewczyny, prośba o poradę. W nocy miałam okropne skurcze, już myślałam że po wszystkim...ciężko mi było nawet siku zrobić, jakby mnie ktoś sznurem ściskał. Przy 2 poprzednich poronieniach tak nie było. Zażyłam nospe i trochę ulżyło. Nie krwawię. Ale cały czas ten skurcz jest. Lekarz dopiero 17.08 na potwierdzenie ciąży... Co robić? Iść do innego lekarza? Teleporada? Ile nospy mogę zażyć?
 
Dziewczyny, prośba o poradę. W nocy miałam okropne skurcze, już myślałam że po wszystkim...ciężko mi było nawet siku zrobić, jakby mnie ktoś sznurem ściskał. Przy 2 poprzednich poronieniach tak nie było. Zażyłam nospe i trochę ulżyło. Nie krwawię. Ale cały czas ten skurcz jest. Lekarz dopiero 17.08 na potwierdzenie ciąży... Co robić? Iść do innego lekarza? Teleporada? Ile nospy mogę zażyć?
Może to jakaś jelitowa kolka?
Możesz dołożyć magnez a nospe chyba kilka razy można ...
 
Dziewczyny, prośba o poradę. W nocy miałam okropne skurcze, już myślałam że po wszystkim...ciężko mi było nawet siku zrobić, jakby mnie ktoś sznurem ściskał. Przy 2 poprzednich poronieniach tak nie było. Zażyłam nospe i trochę ulżyło. Nie krwawię. Ale cały czas ten skurcz jest. Lekarz dopiero 17.08 na potwierdzenie ciąży... Co robić? Iść do innego lekarza? Teleporada? Ile nospy mogę zażyć?
A może zadzwoń do niego i się spytaj
Arona też dobrze pisze o magnezie i nospie ,ale podpytsc lekarza myślę że nie zaszkodzi
 
reklama
Dziewczyny, prośba o poradę. W nocy miałam okropne skurcze, już myślałam że po wszystkim...ciężko mi było nawet siku zrobić, jakby mnie ktoś sznurem ściskał. Przy 2 poprzednich poronieniach tak nie było. Zażyłam nospe i trochę ulżyło. Nie krwawię. Ale cały czas ten skurcz jest. Lekarz dopiero 17.08 na potwierdzenie ciąży... Co robić? Iść do innego lekarza? Teleporada? Ile nospy mogę zażyć?

Największe dawki jakie brałam to było 3x1 nospa max, 3x2 asmag forte.
 
Do góry