reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Omg, ja już nie pamiętam że tak było 🤔 w takim razie śpię teraz na zapas 😂
A u mnie już są wyniki amniopunkcji, mega szybko po 9 dniach. Potwierdzone, córcia, zdrowa 🥰 jestem taka szczęśliwa. Teraz mamy sobie zdrowo rosnąć 😉 a rośniemy coraz więcej, trzy kilo na plusie, wieczorem to już całkiem widoczny ten mój bandzioszek 😊

Bardzo się cieszę :)

A mnie ostatnio dopadła jakaś histeria, że mi się za wcześnie urodzi...
 
reklama
Omg, ja już nie pamiętam że tak było 🤔 w takim razie śpię teraz na zapas 😂
A u mnie już są wyniki amniopunkcji, mega szybko po 9 dniach. Potwierdzone, córcia, zdrowa 🥰 jestem taka szczęśliwa. Teraz mamy sobie zdrowo rosnąć 😉 a rośniemy coraz więcej, trzy kilo na plusie, wieczorem to już całkiem widoczny ten mój bandzioszek 😊
Gratulacje kochana, wiem jaka to ulga, pamiętam ten dzień kiedy ja otrzymałam wyniki amnio, najszczęśliwszy 😃
 
Dziękuję, dzisiaj już troszkę lepiej. Udało mi się dostać do mojej pani ginekolog wczoraj wieczorem. Jest już ładny pęcherzyk :-) na zarodek jeszcze za wcześnie ale póki co jest dobrze. Na szczęście to nie pozamaciczna. Nie wiadomo co to za bóle, faktycznie jakby kolka jelitowa lub mocne zapalenie pęcherza bo trochę boli przy sikaniu. Muszę zrobić badanie moczu i ogólnie krew. Dostałam Duphaston i acard. No i nospa 3 razy i dodatkowo Urosept. I muszę teraz na siebie dmuchać i chuchać :-)
 
Dziewczyny odebrałam wyniki HCG uu jest mega 77307,90 . Progesteron 17,9 czyli wszystko idealnie w normie. Jutro o 19:15 mam usg wizyta na 21-go.
Jeszcze następny tydzień i mam dwa tygodnie urlopu. Przyda się bo pod wieczór padam z nóg mam tyle pracy w firmie i w domu a jedyne o czym marzę to sen. Nie piję kawy bo mam kołatania serca. Kiedyś też miałam ale teraz to jest inaczej. Wiem że to może być na tle nerwowym. Jutro jak wrócę będzie późno tym bardziej ze jadę do Lublina sama. Ale dam znać w piątek jak było.
To moja druga ciąża ale już na początku jest inna dzisiaj 8 tydzień. Nie mam mdłości ale od słodyczy mnie odrzuciło. No i dobrze bo muszę schudnąć i tak lekarz mnie opieprzy bo ma fioła na punkcie wagi.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki HCG uu jest mega 77307,90 . Progesteron 17,9 czyli wszystko idealnie w normie. Jutro o 19:15 mam usg wizyta na 21-go.
Jeszcze następny tydzień i mam dwa tygodnie urlopu. Przyda się bo pod wieczór padam z nóg mam tyle pracy w firmie i w domu a jedyne o czym marzę to sen. Nie piję kawy bo mam kołatania serca. Kiedyś też miałam ale teraz to jest inaczej. Wiem że to może być na tle nerwowym. Jutro jak wrócę będzie późno tym bardziej ze jadę do Lublina sama. Ale dam znać w piątek jak było.
To moja druga ciąża ale już na początku jest inna dzisiaj 8 tydzień. Nie mam mdłości ale od słodyczy mnie odrzuciło. No i dobrze bo muszę schudnąć i tak lekarz mnie opieprzy bo ma fioła na punkcie wagi.
Ja brałam aspargin też miałam kołatania ,a najlepsze miałam ślub córki a ja w ciąży
 
A na kiedy masz termin?

Obecnie 26tc, termin 16.11 ale ja się raczej na październik nastawiam. Moje dzieci są z 35tc i 36tc więc na więcej teraz też nie liczę. Planowa cc będzie. Choć tu też mam obawy bo ostatnio tak było wszystko zaplanowane, że się tydzień wcześniej naturalny zaczął.
 
reklama
Obecnie 26tc, termin 16.11 ale ja się raczej na październik nastawiam. Moje dzieci są z 35tc i 36tc więc na więcej teraz też nie liczę. Planowa cc będzie. Choć tu też mam obawy bo ostatnio tak było wszystko zaplanowane, że się tydzień wcześniej naturalny zaczął.
Taki termin jak ja,a urodziłam 4 dni wcześniej
 
Do góry