reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzięki, wypróbuję :-)
Mogę tylko potwierdzić😉 i kwaśny sok Jabłkowy ten tłoczony, albo woda z dodatkiem soku z żurawiny, teraz sobie kupiłam kawę zbożową i w miarę jest z mlekiem, choć wcześniej piłam tylko czarną z ekspresu ale teraz nawet obok niej nie stane😬 co do jedzenia Lubię kwaśne twarde jabłka, leczo, naleśniki, Biały ser. Lodówka twój wróg🤪zbieram zapisy do tego klubu✌️
Dziś na wizycie pomyślnie 12 tc, a właściwie 13ty zaczynam, maluch wiercił się i nie dał się mierzyć za bardzo, ale wszystko ma na miejscu, prenatalne mam dość późno bo za dwa tygodnie i obawiam się że nie bardzo będzie jak mierzyć te normy. Zobaczymy, może jeszcze przedzwonię że muszą mi zmienić ale terminu nie było innego...
Trzymam kciuki za wszystkie wizytki i czekam na meldunki😍
 
Mogę tylko potwierdzić😉 i kwaśny sok Jabłkowy ten tłoczony, albo woda z dodatkiem soku z żurawiny, teraz sobie kupiłam kawę zbożową i w miarę jest z mlekiem, choć wcześniej piłam tylko czarną z ekspresu ale teraz nawet obok niej nie stane😬 co do jedzenia Lubię kwaśne twarde jabłka, leczo, naleśniki, Biały ser. Lodówka twój wróg🤪zbieram zapisy do tego klubu✌️
Dziś na wizycie pomyślnie 12 tc, a właściwie 13ty zaczynam, maluch wiercił się i nie dał się mierzyć za bardzo, ale wszystko ma na miejscu, prenatalne mam dość późno bo za dwa tygodnie i obawiam się że nie bardzo będzie jak mierzyć te normy. Zobaczymy, może jeszcze przedzwonię że muszą mi zmienić ale terminu nie było innego...
Trzymam kciuki za wszystkie wizytki i czekam na meldunki😍
Kurcze ale to słabo bo I prenatalne muszą być zrobione do 13t6d bo potem pomiary są niemiarodajne. Musza Ci ustalic termin- spróbuj najwyżej w jakimś prywatnym ośrodku. Z racji wieku i tak będziesz miała bezpłatnie jak Ci ginekolog wystawi skierowanie.
 
Jakiś czas temu pisałam o obawach z zajściem w ciążę po 41 itd. No i w końcu prawie już byłam na tak i ironia losu...
Moje badania pokazują że nic.
Amh 0,1 i fsh wysokie, cykle długie.
Tak więc, smutne ale trzeba było wcześniej myśleć o 3 dziecku. Teraz tylko żal.
 
Dodam tylko, że ten żal narasta... Myśli cały czas nadchodzą, że już za późno.
Dodatkowo te roztrząsanie, że parę lat temu nie chciałam z jakiś obecnie nieistotnych powodów.
 
Jakiś czas temu pisałam o obawach z zajściem w ciążę po 41 itd. No i w końcu prawie już byłam na tak i ironia losu...
Moje badania pokazują że nic.
Amh 0,1 i fsh wysokie, cykle długie.
Tak więc, smutne ale trzeba było wcześniej myśleć o 3 dziecku. Teraz tylko żal.
[/QUOT

Bo tak w życiu jest ,że nigdy nie wiemy co dobrze zrobimy.Szkoda że męczą Cię takie myśli
 
Dodam tylko, że ten żal narasta... Myśli cały czas nadchodzą, że już za późno.
Dodatkowo te roztrząsanie, że parę lat temu nie chciałam z jakiś obecnie nieistotnych powodów.

Może nic straconego? Mimo wszystko życzę powodzenia. :happy2:

Dziewczyny, za pół godziny mam wizytę.
Plamienia nasillily się. W zasadzie cały czas sączy się krew. Trzymajcie kciuki.

U nas rok szkolny w ulewie.
 
Ostatnia edycja:
Jakiś czas temu pisałam o obawach z zajściem w ciążę po 41 itd. No i w końcu prawie już byłam na tak i ironia losu...
Moje badania pokazują że nic.
Amh 0,1 i fsh wysokie, cykle długie.
Tak więc, smutne ale trzeba było wcześniej myśleć o 3 dziecku. Teraz tylko żal.
Współczuje, z drugiej strony ja miałam 15 lat temu zdiagnozowaną wygasającą czynność jajników, w ciąży byłam tylko z ifv a po 18 latach regularnego współżycia naturalna ciąża i 40ka na kark
 
reklama
Do góry