reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Maja75

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Was dziewczyny, jestem tu nowa. Podczytuje ten wątek od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Mam 41 lat. To moja 4 ciąża ale tylko czterolatek w domu. Termin na 18.03. Jutro pappa i w środę usg. Bardzo się stresuje, mam złe przeczucia.
Ale dlaczego myślisz źle?

reklama

Maja75

Rozwiązania
0
Dziewczyny, rozpoczynamy 3 cykl starań o malenstwo. do tej pory moje wyliczenia,kalkulatorki, testy owulacyjne nie przyniosły rezultatu. Zdajemy sie teraz na czysty spontan i relaks. Może za bardzo sie spinałam tylko na tym by wreszcie sie udało. Jednak chciałabym aby przytulanki były jakos rozsadnie, nie chce wykonczyc sobie męża. Czytałam na naszym forum, ze najlepiej co drugi dzien...a jak mam cykle bardzo krotkie? 24 dni..a mamy swoje lata, jak to pogodzić rozsadnie aczkolwiek z wyczekiwanym efektem. cykl zaczał sie 2 wrzesnia...miłoby było trafic w dziewuszke, ale nie mam bardzo parcia na płec
Hm ile razy by zajść w ciążę -loteria .Ja w miesiącu gdzy zaszlam to tylko dwa razy było.

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
Witam Was dziewczyny, jestem tu nowa. Podczytuje ten wątek od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Mam 41 lat. To moja 4 ciąża ale tylko czterolatek w domu. Termin na 18.03. Jutro pappa i w środę usg. Bardzo się stresuje, mam złe przeczucia.
Witaj, doskonale znam ten stres, u mnie pappa wyszedł 1:11 na ZD, chodziłam po ścianach aż sobie wytłumaczyłam że przecież 10 na 11 dzieci w tym przypadku będzie zdrowe więc mam ponad 90% szans że dziecko jest zdrowe, kochana trzymam kciuki, wierzę że po badaniach odetchniesz z ulgą 🙂

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
Od początku krwawienia i plamienia. W zeszłym roku ciąża zatrzymana w 7tyg+5. Jakoś trudno mi uwierzyć że będzie dobrze.
Wiem jakie to trudne ale postaraj się odganiać te złe myśli, rób coś co odciągnie twoja uwagę, książki, filmy najlepiej komedie jeśli lubisz, muzyka, postaraj się wyciszyć aby do maluszka płynęła dobra energia

Aine79

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witaj, doskonale znam ten stres, u mnie pappa wyszedł 1:11 na ZD, chodziłam po ścianach aż sobie wytłumaczyłam że przecież 10 na 11 dzieci w tym przypadku będzie zdrowe więc mam ponad 90% szans że dziecko jest zdrowe, kochana trzymam kciuki, wierzę że po badaniach odetchniesz z ulgą 🙂
Dziękuję 😘 Mam nadzieję że tak będzie.

Aine79

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wiem jakie to trudne ale postaraj się odganiać te złe myśli, rób coś co odciągnie twoja uwagę, książki, filmy najlepiej komedie jeśli lubisz, muzyka, postaraj się wyciszyć aby do maluszka płynęła dobra energia
Mój synek to wymagający egzemplarz, więc dzięki niemu tego czasu a rozmyślania juz niewiele zostaje ☺ najgorsze są noce i to samonakrecanie się.

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
Mój synek to wymagający egzemplarz, więc dzięki niemu tego czasu a rozmyślania juz niewiele zostaje ☺ najgorsze są noce i to samonakrecanie się.
Aaa czyli jest mały synek 😃to rzeczywiście czasu na odpoczynek brak ale i na myślenie więc jest plus, moja ma 14 mies, wszędzie jej pełno, trzeba przetrwać i wierzyć że będzie dobrze, pamiętam jak mi ciąża się dłużyła, na szczęście nie będzie to trwać wiecznie, daj znać jak wyniki

netka.

Miasto
Miasto Kościołów
Rozwiązania
0
Dziewczyny, u mnie kryzys... Duży kryzys...
siły nadal brak, waga rośnie, mdłości jeszcze są, na szczęście mniejsze. Każda ciążę źle znosiłam, jednak mam wrażenie, że po 40 jest gorzej. No mam ochotę gdzie się schować tak na kilka miesięcy. Jestem zmęczona. Wiem, że to minie, jednak teraz wydaje mi się, że już tak zostanie na amen. :yes: Nie mogę się pozbierać. 🤦‍♀️

Też tak macie mamusie? :confused::eek:

Ostatnia edycja:
reklama

arona

Rozwiązania
0
U mnie byl 11 latek i 13 latka i byli zachwyceni mysla o braciszku. Troche bylo zartow na ten temat ale ogolnie bardzo ok.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Skok w 1 trymestrze ciąży Ciąża, poród, połóg 5
karolina21325 Brak owulacji Potrzebuję porady 4
kasiaagrabowska Czy na tym zdjęciu widać płeć dziecka? Ciąża, poród, połóg 6
M Czy to ciąża Przyszłe mamy 13
I Pomocy! Potrzebuję porady 2
K Wczesna ciąża recigar Potrzebuję porady 1
O likwidacja firmy a kolejna ciąża Potrzebuję porady 2
Kinga15 Bezrobotna w ciąży Potrzebuję porady 53
olala1989 Objawy, czy to ciąża Staramy się 11
A Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 10
T Wysoki progesteron na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 16