reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No właśnie różowo to to nie jest. Fizycznie boli ten pęcherz i nie trzymam moczu, ale jest lepiej po wczorajszym antybiotyku. U gina ok, zbadał mnie i stwierdził że tam ok, zbadał pH, śluz gęsty więc moja cewka nawala jak w samochodzie[emoji6] jest bosko muszę się wyedukować co do wkładek tena lady, bo tak mogę mieć do końca ciąży. Wcześniej tak miałam przy psikaniu, kasłanie, skakaniu.
Dzieciątko ma dużo wód i wierci się co zresztą czułam i jest to niewątpliwie uspokajające więc wyobrażam sobie, że możesz się martwić. Ale wynik już na wyciągnięcie ręki. [emoji3] Wiecie że informacji o płci nie mam poza tym 12tc i usg genetycznym... więc jeszcze poczekam 3 tyg do tej dokładnej wizyty. Zapomniałam zapytać. Sprawdził te wody, bicie serca i tyle. Po antybiotyku jak minie tydzień mam zrobić powiew z moczu, teraz miałam zlecone ogólne plus osad. Mam cały czas brać probiotyki górą i dołem. Więc ciąża niewątpliwie urokliwa[emoji3060]
Psychicznie uciekam myślami i staram się za dużo nie myśleć na zapas. Mam kochaną rodzinkę więc cieszę się nimi.
Różowo to chyba w tym wieku nie ma żadna z nas. Mi też ciągle te nerki dokuczają, muszę cały czas się pilnować dużo pić, zakwaszac A jak tylko trochę poluzuje to od razu ból. A czy to badanie osadu moczu coś u Cb wykazało. Bo ja robiłam tylko ogólne i nic nie wychodzi, i lekarz patrzy na mnie jak na hipochondryczkę pewnie. Mnie wczoraj dopadł taki okropny ból spojenia łonowego że nie mogłam stanąć , jakby nnie rozrywało. Lezalam cały dzień. Dziś miałam wizytę u Gino, wszystko tam ok. A ze spojeniem nic się w ciąży nie robi. Mam jak najwięcej odpoczywać na leżąco i się relaksowac. U nnie to nie idzie w parze, nie znoszę takiej bezczynności. Jedyna pociecha to książki. No i ta pogoda faktycznie dobija.
Płeć wyjdzie na wyniku amnio. Jak odbieralam swoje wyniki to była dziewczyna która miała 2 córeczki i trzecia ciąża na Usg wychodziła też córeczka. Po amnio kariotyp męski. Dosłownie skakała z radości.
Pulp A ćwiczysz te mięśnie Kegla, podobno to jedyny ratunek żeby się wzmocniło .
 
reklama
Cześć dziewczyny. Odebrałam wyniki z badań prenatalnych i sama nie wiem co mam myśleć. Wyniki są dobre [emoji846] Brak wskazań do diagnostyki inwazyjnej. Cieszę się bardzo ale moja Pani doktor mówiła że raczej będę miała wskazanie do amniopunkcji, nawet kazała mi zrobić wszystkie badania do zabiegu, które już zrobiłam. I teraz nie wiem, może zrobić nifty ? A można robić amniopunkcję prywatnie? Chociaż czy jest sens? Skołowana jestem...
Gratuluję dobrych wyników, jeśli Usg prenatalne razem z testem Papa nie daje wskazań do amnio to po co robić, to znaczy że wszystko będzie dobrze [emoji3059]
 
Gratuluję dobrych wyników, jeśli Usg prenatalne razem z testem Papa nie daje wskazań do amnio to po co robić, to znaczy że wszystko będzie dobrze [emoji3059]
Linijka faktycznie wyniki masz w porządku, nie ma wskazań do amnio😀
Co do mięśni legła to ćwiczę, kiedyś zastanawiałam się nad tymi kulkami do trenowania. Wyniki wyszły w miarę tego moczu, ale to już furagine brałam i mogły wyjść zafałszowane. Całe szczęście lekarz uwierzył mi ale znam to uczucie, ja mam wrażenie że z nerkami mam coś nie Tak, ale nie ma to niby odzwierciedlenia w wynikach a robiłam te specjalistyczne profile w diagnostyce. Mam fajną lekarz rodzinną, też jest po dwóch ciążach i amnio w wieku 41 i 43 lata więc mam pełne zrozumienie w temacie pęcherza i nie tylko.
Teredka jak idzie kompletowanie wyprawki? Melduj się po wizycie,
Ilovesummer ty też na końcöwce jesteś? A żadna kobietka nie dołącza Do nas?
 
Linijka faktycznie wyniki masz w porządku, nie ma wskazań do amnio😀
Co do mięśni legła to ćwiczę, kiedyś zastanawiałam się nad tymi kulkami do trenowania. Wyniki wyszły w miarę tego moczu, ale to już furagine brałam i mogły wyjść zafałszowane. Całe szczęście lekarz uwierzył mi ale znam to uczucie, ja mam wrażenie że z nerkami mam coś nie Tak, ale nie ma to niby odzwierciedlenia w wynikach a robiłam te specjalistyczne profile w diagnostyce. Mam fajną lekarz rodzinną, też jest po dwóch ciążach i amnio w wieku 41 i 43 lata więc mam pełne zrozumienie w temacie pęcherza i nie tylko.
Teredka jak idzie kompletowanie wyprawki? Melduj się po wizycie,
Ilovesummer ty też na końcöwce jesteś? A żadna kobietka nie dołącza Do nas?
Hej, ja chętnie dołączę, tz ja tu już pisałam kiedyś, mam 43lata i jestem w 17tc.
Ja z historia poronieńowa i z jedną córka 14lat.
Teraz w obecnej ciąży test nifty ok i też dziewczynka 🤩
 
Witaj Nadja😍 super że masz pozytywne wieści po nifty, to teraz też czekasz na usg połówkowe? Jak córa zareagowała na siostrę? 14lat to już pannica, taka mała dorosła. Jak się czujesz po takiej przerwie, generalnie niezła niespodzianka taki skarb😍
 
Witaj Nadja😍 super że masz pozytywne wieści po nifty, to teraz też czekasz na usg połówkowe? Jak córa zareagowała na siostrę? 14lat to już pannica, taka mała dorosła. Jak się czujesz po takiej przerwie, generalnie niezła niespodzianka taki skarb😍
Hej, połówkowe będę w 22tc.20listopada,
U mnie ta ciąża ta to jakiś cud💗niespodzianka Zupełna(odpuściłam starania 2lata temu), oby tak było do porodu.
Moja córka będzie miała w lutym 15lat a ja termin na marzec mam, więc 15lat roznicy😱Córka bardzo szczęśliwa że jestem w ciazy💓
 
reklama
Hej, ja chętnie dołączę, tz ja tu już pisałam kiedyś, mam 43lata i jestem w 17tc.
Ja z historia poronieńowa i z jedną córka 14lat.
Teraz w obecnej ciąży test nifty ok i też dziewczynka [emoji2956]
Witaj Nadja. Wreszcie ktoś bliżej mnie [emoji4]ja mam już 44 lata , córka 16 też zachwycona ciążą. Starania skończyłam na 40, twierdząc że już będę za stara[emoji33]. I taka niespodzianka [emoji3059] się trafiła . Czasem dopada nnie jednak taki dół, im więcej jakichś dolegliwości tym czuje się starsza i myślę jak ja dam radę po takiej przerwie. A potem cieszę się że będę miała znów taki mały skarb. Na pewno co widzę na plus, to że bardziej w domu się wszyscy do siebie zbliżyli i bardziej się o mnie troszczą , bo do tej pory to raczej ja koło nich biegalam . Nie mogę się już doczekać narodzin. Jak już będę miała co robić to zawsze mam przypływ siły i przestaję biadolić [emoji28]
Pulp już mam prawie wszystkie ubranka dla córci. Nigdy nie kupowałam tak wcześnie ale teraz nie możemy się z córką oprzeć. Tyle sliczności. Dużo mam kupione na ciuchach, dla takiego maleństwa można znaleźć extra ciuszki czasem nawet z metką. Chodzę póki mogę bo lubię dotknąć wszystkiego i sprawdzić jakość. Na internecie różnie to bywa z jakością. Teraz nie mogę się zdecydować czy kupić dostawkę z kolyską drewnianą czy taki kojec. [emoji848]
 
Do góry