reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzisiaj po badaniach prenatalnych, wszystko w porządku 😊
Tak się cieszę, że sama nie potrafię określić ! Może w końcu zacznę się cieszyć tą ciążą i pomyślę o wyprawce 😄
Jak pozamykają sklepy to się zastrzelę
Pomyślnych zakupów👍 No i cieszę się że tak szczęśliwie u Ciebie sprawy się potoczyły🥰
 
reklama
Boze odpisuje z tym moim zmierzluchem i nie wiem juz aaa badanie trzeciego trymestru robilam ale to tylko iz jestem niedowiarkiem,tez nie mialam wskazan.
Co jeszxze potrzebne naj. do odciagania do nosa frida co kto woli
koncze bo ten mi nie daje zyc
 
Hej dziewczyny 😃💪ależ tu ciężarówek, kochane gratuluję każdej i widzę dobre wyniki, super, jest moc w czterdziestkach 💪❤️
Powiem wam że ja się bardzo bałam jak to będzie z takim maluszkiem po tak długim czasie, myślałam jak dam radę, a tu okazało się że jest lepiej niż mogłabym wymarzyć, na początku nawet myślałam że może kolejne? 😅Potem jak mała zaczęła się przemieszczac i chodzić trochę mi przeszło 🤣dawała czasem w kość, ale jak już ktoś napisał też mam poczucie szybko uciekającego czasu i zupełnie inaczej do tego podchodzę, cieszę się nią taka malutka bo wiem że pstryk i zaraz będzie dorosła, pomimo zmęczenia te chwile są bezcenne i chłone je każda cząstka siebie ❤️także nic się nie obawiajcie, skoro organim jest w stanie zajść w ciążę to znaczy że dasz radę i wychować 💪młode mamy też są zmęczone 😉jednak wydaje mi Sie ze my mamy więcej cierpliwości, moja skończyła 16 mies, jest żywym srebrem i oczkiem w głowie całej rodziny.
Jestem tu z wami cały czas i kibicuje, ach i udzielają mi się znowu te emocje.
Ja miałam cc bo dwa poprzednie też były cc, pierwsze dni były najgorsze mam wrażenie niż po poprzednich cc, ale nie miałam boli głowy jak wcześniej, tylko brzuch, rana, ciężko było rozchodzić, w domu śmigałam już jak młody Bóg 🙂
 
Aaaa trzecich prenatalnych nie robiłam, po amnio i drugich było wszystko ok, więc już byłam pewna że jest dobrze i zwyczajnie nie chciało mi się jeździć, do mojej lekarki chodziłam i tak co dwa tygodnie, za każdym razem usg, więc odpuściłam
 
Aaaa trzecich prenatalnych nie robiłam, po amnio i drugich było wszystko ok, więc już byłam pewna że jest dobrze i zwyczajnie nie chciało mi się jeździć, do mojej lekarki chodziłam i tak co dwa tygodnie, za każdym razem usg, więc odpuściłam
Dziękuję dziewczyny za Waszą odpowiedź, czuję się już mocniejsza, płynie od Was taka moc i spełnienie że aż nie mogę się doczekać [emoji3059] to fakt że teraz już inne priorytety mamy i doświadczenie, będzie dobrze. Chyba trzecich prenatalnych nie będę robić, u nas coraz większy meksyk z covidem, zaczyna się masakra po przychodniach i szpitalach, pół personelu zarażone, część na kwarantannie, nawet nie ma szans się dodzwonić. Buziaczki dla Waszych kruszynek, rośnijcie zdrowo [emoji4]
 
Dziewczyny, zaczynam 15 tydzień, mdłości i nudności minęły, czasem tylko dokuczają rano lub wieczorem ale już wracam do normalnych posiłków i zdrowego jedzenia :-) Ale żeby nie było za dobrze, męczą mnie migrenowe bóle głowy. I to prawie codziennie od dwóch tygodni!! Rzadko zdarza się dzień żeby cały był bez bólu głowy. Boli albo połowa głowy albo cała. W ciężkich bólach zażywam Apap. Ale przecież nie mogę go zażywać codziennie... Macie pomysł skąd te bóle? To taki objaw czy konsultować to z lekarzem? Czy to hormony? I trzeba to poprostu przeczekać? Wizytę u lekarza mam dopiero 4 listopada...
 
Linijka mi też się tak zdarzało ja stosowałam olejek z mięty na czoło, pomagało na trochę😀 a do tego spacery na świeżym powietrzu i jest lepiej, ale widzę że dużo miesza ciśnienie atmosferyczne Niże dają się we znaki.
 
reklama
Linijka trudno powiedzieć. Też miałam taki okres bólu głowy rano ale spowodowany był moim kiepskim spaniem i niskim RR, a od kawy mnie wtedy odrzucało.
Może mało pijesz wody, często ból głowy to pierwszy objaw odwodnienia, spróbuj się dobrze nawodnić często w małych ilościach, porób też pomiary RR systematycznie najlepiej 3x dz, mi też pomagała herbata miętową i nacieranie skroni np Amolem. Może to też być wina zmian hormonalnych, nie wiem czy miałaś migrenę przed ciąża ale z reguły w ciąży migrena raczej odpuszcza.
Teraz lekarz też cudów nie zdziała, większość leków i badań w ciąży odpada.
 
Do góry