reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Brumba ciekawa jestem tych pieluch jednorazowych, zastanawiałam się nad tym już po ostatnim dziecko. Jakiej firmy używasz, opisz trochę jak to u was wygląda, a noc pampers czy też to rozwiązanie?
ilovesummer - wózek wygląda obłędnie 😍 ja poszukuje niższej półki cenowej, może jakąś używkę kupię, nie wiem wszystko się wydaje takie drogie.
Słyszeliście o nowej ustawie antyaborcyjnej? Masakra.
Używam i tetry i wkładów do otulaczy wełnianych ale mam też takie pieluchy które są jednocześnie i warstwą nieprzemakalną i wkładem chłonnym. Na noc używamy formowanek i gaci wełnianych.
Firm różnych. Nie mamy jednorazowek żadnych w domu już kilka miesiecy.😀Zajrzyj na stronę na fb Pieluchy wielorazowe bez tajemnic- dużo wiedzy na ten temat. 🙂 jak chcesz to też chętnie coś podpowiem🙂
 
reklama
Jak pozytywny wynik testu to do szpitala dla covidowców odsyłają ... a tam wiadomo, nie dość ze czlowiek chory to jeszcze od dziecka na 2 tygodnie oddzielają.
To oddzielenie jest nieludzkie, niewyobrażalne dla mnie.😕
My nie pozwoliliśmy zabrać naszego szkraba nigdzie,nawet na badania- wszędzie byłam z nim albo ja albo mąż. Mamy do tego prawo więc to wykorzystywaliśmy. A teraz przez tą pandemię świat stanął na głowie..
 
Czesc Dziewczyny! Jestem zalamana. Bylam w klinice invitro. Mam 42.5 Roku. Lekarz stwierdzil endometrioze, mam tez cyste na jajniku i podobno weszlam w okres menopauzy i daje mi tylko 5% na udane invitro 😭 a ogolnie to mnie zniechecaj,zeby lepiej nie wydawac pieniedzy,bo przepadna. Czy ktoras miala albo zna podobna sytuacje? Nie mam dzieci,wiec jestem mega zdesperowana.
 
Hej Dziewczyny. Napisalam juz jeden post, ale sie nie wyswietlil- chyba przez nerwy nie wiem co robie Bylam dzisiaj w klinice invitro i pan doktor mnie zalamal. Stwierdzil,ze mam endometrioze. Mam cyste na jajniku i podobno weszlam juz w okres menopauzy 😣 i szanse sa niewielkie, wogole stwierdzil,ze szkoda pieniedzy. Czy znacie szczesliwe historie podobne do moich? Mam 42.5.
 
Masz zrobione wszystkie badania , endometrioza nigdy ci nie dokuczała? Cysta to krwista ?
Wiesz ja mam koleżankę, PCO i cukrzyca ... wpadła jako 40 latka przy stosunku przerywanym😉
Czasrm i 1 procent moze byc wykorzystany.
Napewno masz trudna sytuacje ale powiedz , bedziesz mogla spokojnie zyc wiedząc , ze tej swojej nikłej nawet szansy nie wykorzystałas?
Ps na twoim miejscu poszukałabym lekarza , który miałby trochę wiary.
 
Hej Dziewczyny. Napisalam juz jeden post, ale sie nie wyswietlil- chyba przez nerwy nie wiem co robie Bylam dzisiaj w klinice invitro i pan doktor mnie zalamal. Stwierdzil,ze mam endometrioze. Mam cyste na jajniku i podobno weszlam juz w okres menopauzy [emoji21] i szanse sa niewielkie, wogole stwierdzil,ze szkoda pieniedzy. Czy znacie szczesliwe historie podobne do moich? Mam 42.5.
Linia78, Arona ma rację 5% to zawsze szansa, jak nie spróbujesz będziesz gdybać i żałować do końca życia. Ja też miałam endonetrium, polipowatość macicy, mam 44 lata i ciążę niespodziankę. A przed 40 mi się nie udało. Cuda się zdarzają .
 
Używam i tetry i wkładów do otulaczy wełnianych ale mam też takie pieluchy które są jednocześnie i warstwą nieprzemakalną i wkładem chłonnym. Na noc używamy formowanek i gaci wełnianych.
Firm różnych. Nie mamy jednorazowek żadnych w domu już kilka miesiecy.[emoji3]Zajrzyj na stronę na fb Pieluchy wielorazowe bez tajemnic- dużo wiedzy na ten temat. [emoji846] jak chcesz to też chętnie coś podpowiem[emoji846]
Jakie to teraz skomplikowane. Ja używałam wielorazowych przy synku żeby mu jąderek nie przegrzewać i przy córci bo miała uczulenie na pampersy. Ale wtedy była tetra + ceratka. Teraz z wygody stwierdziłam, że mam gdzieś wszystko: ekologię, przegrzewanie i inne aspekty. I znowu mi w głowie namieszałyście [emoji1787] Czytam i rozmyślam że może choć tak pół na pół np?
 
Czesc Dziewczyny! Jestem zalamana. Bylam w klinice invitro. Mam 42.5 Roku. Lekarz stwierdzil endometrioze, mam tez cyste na jajniku i podobno weszlam w okres menopauzy i daje mi tylko 5% na udane invitro 😭 a ogolnie to mnie zniechecaj,zeby lepiej nie wydawac pieniedzy,bo przepadna. Czy ktoras miala albo zna podobna sytuacje? Nie mam dzieci,wiec jestem mega zdesperowana.
Masz zrobione wszystkie badania , endometrioza nigdy ci nie dokuczała? Cysta to krwista ?
Wiesz ja mam koleżankę, PCO i cukrzyca ... wpadła jako 40 latka przy stosunku przerywanym😉
Czasrm i 1 procent moze byc wykorzystany.
Napewno masz trudna sytuacje ale powiedz , bedziesz mogla spokojnie zyc wiedząc , ze tej swojej nikłej nawet szansy nie wykorzystałas?
Ps na twoim miejscu poszukałabym lekarza , który miałby trochę wiary.
Dziekuje za slowa otuchy. Nigdy nikt nie stwierdzil mi endometriozy. Mam cyste czekoladowa-3.5cm. Staram sie z ob
 
reklama
Do góry