reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Kawoszka81

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No kochane, będę czekać na wypis jutro raczej... Boję się nadal, bo dzis wieczorem położna powiedziała mi, że kuracja, którą mi tu podali przez te 48h, albo powstrzymała skurcze na czas by można mi było podac dwa zastrzyki na rozwój płuc dziecka i niedługo mogę urodzić, nawet bardzo szybko.... (nie wyobrażam sobie tej opcji szczerze mówiąc🙁🙁🙁), albo powstrzymała przedwczesny poród i takie skurcze mogą się pojawić za tydzjień, dwa, miesiąc lub prawie przed terminem porodu. Nikt mi na nic nie da gwarancji. Muszę się ciągle monitorować i w razie czegoś niepokojącego wracać na dyżur do szpitala i tak do końca tej ciąży, choćby co kilka dni... taki mam scenariusz na najblizsze tygodnie, bądź mam nadzieję miesiące. Śpijcie dobrze, ja będę raczej czuwać❤.
Trzymaj się i oszczędzaj.
Ten rok jest jakiś powalony.

reklama

Kawoszka81

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, moi rodzice mają wynik pozytywny, mąż od rana już na lekach kaszle i okropny ból głowy, teraz czekam w napięciu na swoją kolej choć łudzę się że jakimś cudem mnie ominie. Pocieszam się że to nie początek ciąży i że wszystko dobrze się skończy.
Moja mała dzis chyba przekreca się z położenia podłużnego w poprzek. Brzuch zmienił zupełnie kształt i kopie na boki jak torpeda, okropnie boli cały dzień, to pewno znowu efekt nadmiernej adrenaliny.
Kwiatek 250 ja też do niej cały dzień mówię że ma siedzieć cicho i się nie zarazić. Zaklinajmy te nasze szkraby
Czytaĺam gdzieś że ciężarne lżej przechodzą zacorowanie. Serio oby Ciebie to ominęło. Testy z mężem robiliście?

arona

Rozwiązania
0
Kwiatek oby to były miesiące, tego monitorowania. Na pewno każdy wywalczony dzień to szansa więcej. Ciężko masz ale nie wątp ani przez chwilkę, musi być dobrze !
Nieustannie trzymam za was kciuki!
Dziewczyny covida współczuję bardzo.... Dbajcie o siebie!
Ja mam żywego 2 latka, nie chodzi do przedszkola a bardzo potrzebuje się wybiegać i bawić z dziećmi... Niestety takie czasy,że trzeba tego unikac🤦‍♀️
Kiedy to się uspokoi...

kwiatek250

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kwiatek oby to były miesiące, tego monitorowania. Na pewno każdy wywalczony dzień to szansa więcej. Ciężko masz ale nie wątp ani przez chwilkę, musi być dobrze !
Nieustannie trzymam za was kciuki!
Dziewczyny covida współczuję bardzo.... Dbajcie o siebie!
Ja mam żywego 2 latka, nie chodzi do przedszkola a bardzo potrzebuje się wybiegać i bawić z dziećmi... Niestety takie czasy,że trzeba tego unikac🤦‍♀️
Kiedy to się uspokoi...
Podobno jest szansa, że na wiosnę - lato może być już lepiej. Dużo mają pomóc szczepionki, ale to i tak jeszcze trochę. No a 2- latek nie będzie czekał z zabawą do lata...😉. Dajesz radę z tymi zabawami?
Masz kogoś do pomocy? Śpiewacie trochę? Jakieś teatrzyki mu robisz? W chowanego? No nie wiem, szukam pomysłów na jakieś mało obciążające aktywności.

kwiatek250

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kochane, melduję się. Rano monitoring wyszedł bardzo dobrze. Jest 10.30, a ja od rana nie miałam ani razu nienaturalnie twardego brzucha, pierwsza noc przespana w tym tygodniu, więc chyba dziś bedzie dobrze, zobaczymy. Przyszła do mnie rano moja lekarz prowadząca ze szpitala, ucieszyła się, że widzi mnie czuję w formie i w dwupaku, no i kontynuujemy- powiedziała, więc się tego trzymam.
Czekam na wypis i uciekam do domu😊.
Dziękuję Wam bardzo za Wasze wsparcie.😍😗

netka.

Miasto
Miasto Kościołów
Rozwiązania
0
Kochane, melduję się. Rano monitoring wyszedł bardzo dobrze. Jest 10.30, a ja od rana nie miałam ani razu nienaturalnie twardego brzucha, pierwsza noc przespana w tym tygodniu, więc chyba dziś bedzie dobrze, zobaczymy. Przyszła do mnie rano moja lekarz prowadząca ze szpitala, ucieszyła się, że widzi mnie czuję w formie i w dwupaku, no i kontynuujemy- powiedziała, więc się tego trzymam.
Czekam na wypis i uciekam do domu😊.
Dziękuję Wam bardzo za Wasze wsparcie.😍😗
Wspaniałe wieści! Nadal trzymamy kciuki. :yes:

My od tygodnia w szpitalu, jest dobrze. Mała waży 850gr. Jutro 25+0.

kwiatek250

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Netka, kwiatek trzymacie sie dzielnie?
Miałam właśnie pisać, że tu taka cisza od wczoraj jest. U mnie w porządku. Walnęłam sobie wczoraj tabletkę nasenno-rozkurczową, żeby przespać stres ostatnich dni i rozkurczyć brzuch, bo wczoraj wieczorem był jak głaz dosľownie i pięknie przespałam noc i pòł dnia dzisiaj😊. Na razie jeszcze jestem w ciąży, więc OK.
A jak u Ciebie Arona? 😍
Jak u Was: Netka, Kawoszka, Tanita, Teredka, Pulp... ?😍

reklama

arona

Rozwiązania
0
U nas ok, patrze na mojego wiercipiete , ledwie sie miesci w lozeczu.... czas na przeprowadzke ale ... nie wiem jak on, ja nie jestem gotowa 😂
Eh.... dopiero wygladal jak okruszek w tym lozeczku 😮