reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Przykre to bardzo, nie wiem ile masz lat, ale...

Kwiatek, jak początki macierzyństwa? No i wciąż czekamy na relacje z porodu i na fotkę Twojego szczęścia...❤️

Ja dziś przejrzałam ciuszki, które dostałam od znajomej. I powiem, że jestem w szoku. Tam najmniejszy rozmiar to 68 (no może z 2-3 rzeczy na 62), a mi to się tak maciupkie wydaje... Muszę dokupić trochę mniejszych ubranek, ale aż trudno mi sobie wyobrazić jakie one będą maleńkie. A przecież już 4 razy miałam noworodka, prałam i prasowałam te malutkie ubranka - a mimo to jestem zaskoczona maleńkością tych ubranek. Jak to się szybko zapomina...
Kochana wlasnie skoonczyłam 46 lat...szok...staralismy sie 4 lata...bez skutku... dlatego juz teraz czekam tylko na to az zostne babcia :)
 
reklama
Dziewczyny, nie piszę, bo nie mam kiedy. Odkryłam przy Elodie, że to, że noworodki dużo śpią, to blef. Moja nie spi w ogole. Placze caly czas. Chce tylko moje cycki, ktore juz mnie tak bolą, ze nie mogę wytrzymac. Co mam robic? Placze juz non stop od pol godziny, zaraz i ja bede...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, nie piszę, bo nie mam kiedy. Odkryłam przy Elodie, że to, że noworodki dużo śpią, to bleu. Moja nie spo w ogole. Place caly czas. Chce tylko moje cycki, ktore juz mnie tak bolą, ze nie mogę wytrzymac. Co mam robic? Placze juz non stop od pol godziny, zaraz i ja bede.

Hej mozev sie nir najada ,a pielegniarki ci nie pomagaja? My tu mamy masci na sutki moze Wy tez tam macie? Posmaruj swoim mlekiem.
Wstana dziewczyny moze cos lepszego wymysla
Mi w szpitalu nie umial chwyvic sutka i beczal jak najpierw dalam butelkę a potem piers.
 
Hejka Kochane czy ktos mnie jeszcze pamieta???
Maju w grudniu czytalam Twoj post z zapytaniem czy jestem...wiesz Kochana ze moje starania juz sie zakonczyły..mam teraz jakies dziwne problemy miedzy miesiaczkami i cos czuje ze menopauza mnie juz dopadła...

Hejka Kochane czy ktos mnie jeszcze pamieta???
Maju w grudniu czytalam Twoj post z zapytaniem czy jestem...wiesz Kochana ze moje starania juz sie zakonczyły..mam teraz jakies dziwne problemy miedzy miesiaczkami i cos czuje ze menopauza mnie juz dopadła...
Hej kobitko fajnie ze sie odezwalas
Ja wiem ze sie nie starasz ,ale myslalam ze moze gdzieś niekiedy czytasz. Czlowiek soe zzyl i mysli sie czasem co tam slychac.Szkoda ze nie czujezz sie ok
Woem cos o tym to takie pieron.two
 
netka i ja myślami jestem z Wami.

Annauella, ja Cie pamiętam bo jestem tu ze dwa lata już tylko mało się udzielam.

Maja, pisałaś kiedyś o pępku, u nas mimo jakiegoś dziwnego wiązania i tego, że odstawał mu sporo od brzucha już jest ok a jak u Was?

Ma ktoś kontakt z Magdamama? Jakoś jej historia bardzo nie poruszyła a już chyba tu nie zagląda.

Dziś dokładnie 2 lata od poronienia i dokładnie rok od daty zmajstrowania synka. Taka data i smutna i szczęśliwa.
Tojaka jyz sie pogubilam ,a ile Twoje ma?

U mojego pepek odstaje chocby trosxecxke mniej ,ale dalej mam nadzieje ze sie wchlonie
Byłam i lekarza takiego co i w niedzielę przyjmnie pytalam on ogladal i powiedzial ze ma miejsve by się wchłonąć

Brumba kiedys pisala
Magda bardzo dawno jej nie bylo
 
Dziewczyny, nie piszę, bo nie mam kiedy. Odkryłam przy Elodie, że to, że noworodki dużo śpią, to blef. Moja nie spi w ogole. Placze caly czas. Chce tylko moje cycki, ktore juz mnie tak bolą, ze nie mogę wytrzymac. Co mam robic? Placze juz non stop od pol godziny, zaraz i ja bede...

Kochana będziesz miała taki nawał, że hoho i wtedy troszkę pośpi. Znam to z pierwsza córeczka. Smaruj brodawki wyciskając odrobinę mleka o ile będzie i jeśli Ci pozwolą tam próbuj dać małej trochę smoka. Dziś lub jutro będzie mleczka ogrom więc troszkę się uspokoi.
Trzymam za was kciuki❤️
 
reklama
Poproś też położna czy pielęgniarkę mi dawały takie gojące plasterki chociaż przez pierwsze 2 doby nie miałam czasu naklejać ciągle przystawiałam. U nas wtedy nie dają butelki bo warto by piła siarę i stymulowała. Butelka dopiero jak nie zejdzie mleczko a już czas by maleństwo zaczynało przybierać.
 
Do góry