reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A smoczek kwiatek?
Ani smoczek,.mały i większy nic nie dały. Polozna w nocy dała jej mleko w butelce, to samo nic. Teraz inna polozyla ją na brzuszku i zasnęła.... dzis spalam 40 min. w nocy....
 

Załączniki

  • Screenshot_20210224-072810_Gallery.jpg
    Screenshot_20210224-072810_Gallery.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Cudne słoneczko 😍kochana ona chce mieć kontakt z tobą i mleczkiem, tyle była w tobie trudno jej się przyzwyczaić. Powolutku będzie odrobinę lepiej, obie przywykniecie ❤️
Pozwalaj sobie pomagać, jak tatuś nosi, śpij troszkę, olej cały świat myśl o sobie bo musisz mieć siły by się maleńka zająć.
Że smoczkami próbuj zaraz po jedzeniu, czasem trzeba czasu, Moi nie chcieli mnie wzięli za smoka, więc radzę się nie poddawać i próbować jednak.
 
netka i ja myślami jestem z Wami.

Annauella, ja Cie pamiętam bo jestem tu ze dwa lata już tylko mało się udzielam.

Maja, pisałaś kiedyś o pępku, u nas mimo jakiegoś dziwnego wiązania i tego, że odstawał mu sporo od brzucha już jest ok a jak u Was?

Ma ktoś kontakt z Magdamama? Jakoś jej historia bardzo nie poruszyła a już chyba tu nie zagląda.

Dziś dokładnie 2 lata od poronienia i dokładnie rok od daty zmajstrowania synka. Taka data i smutna i szczęśliwa.
Magdamama chyba już tutaj nie zagląda. Szkoda. Fajna była dziewczyna.
 
Jesteś zmęczona porodem, brakiem snu, spadają hormony. Masz prawo czuć się słabo ale pamiętaj, że to wszystko norma. Maleńka chciałaby wisieć na piersi bo jesteś jej całym światem, nie chce się rozstawać. Wszystko robisz dobrze, pamiętaj dla niej jesteś najlepsza mama ❤️
Jesteś super dzielna!
Spójrz tylko jaki cud stworzyłaś!
 
@arona dwa ostatnie posty, nic dodać, nic ująć.
@kwiatek250 malutka cudo.😍😘
Mój mały płakał w szpitalu kiedy odkladalam go do tego lozeczka/mydelniczki😜. Płacze ustały jak położyłam w końcu kolo siebie w łóżku. Czuł mamę obok i niczego do szczęścia nie potrzebował. Twoja malutka też może chce tej bliskości.
 
Kwiatek jakie małe cudo [emoji3059]
Poproś doradcę laktacyjnego, położną, żeby pomogła Ci prawidłowo przystawić do piersi, może za płytko łapie cyca.To bardzo ważne. Mi przy starszych dosłownie lała się krew . Teraz położna pokazała że dziecko MUSI chwycic z otoczką sutka, inaczej będzie bardzo boleć. Nie martw się takie dzidzi nie potrzebuje wiele, zaraz dostaniesz nawał mleczny i bedzuesz musiała odciągać do uczucia ulgi, nie za wiele. Ona potrzebuje Ciebie czuć i twojego spokoju. Wiem jakie to czasem trudne. Smaruj piersi swoim mlekiem, poczekaj aż wyschnie zanim założysz biustonosz, maścią na sutki nie wiem co tam masz, może być też Bepanthen ten co dla dziecka, ja miałam taką lanolinę bezwodną bardzo dobra, jak nie masz nic to niech coś mąż kupi.
Są też takie osłonki silikonowe na piersi możesz też spróbować.
Przytulaj i mów uspokajaco do niej i płaczcie sobie razem, to normalne. I nie porównuj się do innych na oddziale to potrafi zdołować i zestresować.
U nas od razu sprawdzają wędzidełko pod języczkiem, moja miała za krótkie i dlatego też źle łapała sutek , od razu podcięli w szpitalu i mała wtedy przystała się może u Was też sprawdzają.
Moja nie jadła nic przez 12 godz, też nad nią płakałam, a potem cucała całą noc. Ważna kazda kropla siary. Z każdym dniem będzie trochę lepiej [emoji173]
 
reklama
Kochana wlasnie skoonczyłam 46 lat...szok...staralismy sie 4 lata...bez skutku... dlatego juz teraz czekam tylko na to az zostne babcia :)
Życie zaskakuje, ja teraz w lutym skończyłam 44lata i za 3 tyg mam cc.
Po 6 poronieniach i 3 latach nie zachodzenia potem, nagle ciąża niespodzianka i póki co wszystko w niej idzie bardzo dobrze.
 
Do góry