Ja podobnieDokładnie.
Ja wpadam raz na tydzień poczytać i mimo, że się nie udzielam, to czuję i czerpię moc
Jesteście, jesteśmy niesamowite![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja podobnieDokładnie.
Ja wpadam raz na tydzień poczytać i mimo, że się nie udzielam, to czuję i czerpię moc
Jesteście, jesteśmy niesamowite![]()
No tak ostatnio tez tak pomyslalam.Jak sprawdzają macicę czy tam nie wiem czego szukają ginekolodzy to rękę wkladaja,weterynarz tez musi rękę w krowi zad wysadzić.Podobne?Niw wiem czy to sie sprawdza u każdego
ja mialam najlzejszy i mowie prz3d rodzicami zd 5ak szybko a on uwaga:
-‐ no krowa tez czym wiecej to jej lzej idxie
myslalam ze padnę
U nas daja wlasnie pomaranczowa albo cytrynowym. Mowia, zeby pic malymi łykami. Trzeba to wypic w ciagu 5 minut.Ja kupowałam glukozę smakową chyba pomarańczową. Nawet była smaczna [emoji38] choć po chwili trochę mdliło ale się udało. Poszukaj czy taką macie. Jeśli chodzi o glukometr są dwa rodzaje wartości jedne pokazują w mg/dL inne w mmol/L. Na necie są gotowe przeliczniki, możesz sobie to sama spisać na kartce i na razie nie kupować nowego.
Ja czuję mrowienie w sutkach i cały czas podbrzusze tak jakby mi ktoś kamień wsadził. Tak poza tym ok.Hej, rewelacja. Brzuch boli jak na @ . Poza tym ok. Pogoda do bani.
A jak Twoje samopoczucie?
@Wiedzmin gdzies kiedys czytalam, że jest to kwestia tego, że cialo I uklad kostny pamieta "ulozenie" a poprzedniego czasu. Tzn wczesniejszej ciazy. Nie wiem.ile w tym prawdaod wielkosci dziecka pewno tez wiele zalezy
![]()